SPA

Co to jest medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna to problem nadal dość dyskusyjny. Wielu ludziom kojarzy się wyłącznie z powiększaniem ust, wstrzykiwaniem botoksu i liftingami. Uznajemy zabiegi, które proponuje za wymysły i fanaberiedla bogaczy – a to nieprawda!

Przedłużanie rzęs
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę, jak choćby „medycyna estetyczna Wrocław”, aby przekonać się, że ta gałąź medycyny mieści w sobie dużo więcej. Kliniki proponują nam oczywiście zabiegi wypełniaczami, czy botoksem, ale możemy także skorzystać z usuwania cellulitu, depilacji laserowej, pielęgnacyjnych zabiegów twarzy albo pilingów. Oferta jest ogromna, a ceny wcale nie tak wysokie, jak może się nam wydawać. Tutaj więcej: .

Ponadto – wybierając klinikę medycyny estetycznej zamiast zwykłego gabinetu kosmetycznego mamy gwarancję, że zaopiekuje się nami dobrze wyszkolony personel – że są to lekarze z odpowiednim wykształceniem. W gabinecie kosmetycznym są szanse, że zabiegi na naszej skórze przeprowadzać będzie osoba po kilkumiesięcznym kursie. Zobacz więcej: źródła o wypełnianiu zmarszczek.

Zaczyna być widać już, że kobiety decydują się na kliniki medycyny estetycznej. Gdy w wyszukiwarkę sieciową wprowadzimy na przykład słowa „przedłużanie rzęs Wrocław” to początkowe kilkanaście wyników, to Tylko witryny gabinetów medycyny estetycznej, a nie zwykłych kosmetyczek. Oznacza to, że zależy nam na poziomie wykonywanych zabiegów, nawet jeśli płacimy za nie trochę więcej. Bezpieczeństwo i świadomość, że opiekuje się nami specjalista są warte dodatkowych pieniędzy. Są duże szanse, że w najbliższym okresie więcej osób zacznie wybierać zabiegi medycyny estetycznej, bo wygląd w tych czasach jest bardzo ważny.