Rosnąca popularność starych sposobów i metod golenia, na przykład takich jak brzytwy i maszynki na żyletki

Jakiś czas temu, kiedy marketingowcy jeszcze nie wmawiali mężczyznom konieczności używania wieloostrzowych maszynek, stosowane były klasyczne brzytwy. Przy ich pomocy można było bardzo skutecznie wyeliminować zarost, lecz wymagały pewnej wprawy przy operowaniu. Pojawienie się maszynek sprawiło, że mężczyźni odwrócili się całkowicie od brzytew, zafascynowani nowymi, wygodnymi rozwiązaniami. Lecz jakaś ich część w pewnym momencie zatęskniła za poczuciem niesamowicie ostrego ostrza na swojej szyi i postanowiła porzucić różnego rodzaju maszynki.

Continue reading „Rosnąca popularność starych sposobów i metod golenia, na przykład takich jak brzytwy i maszynki na żyletki”

Ceniący nowoczesność mężczyzna może golić się sięgając po tradycyjne metody

Tradycyjne golenie na mokro z wykorzystaniem maszynki na żyletkę bądź przy pomocy brzytwy długo było zapomniane. Znaczna większość współczesnych mężczyzn stawia na golenie masowo sprzedawanymi maszynkami o charakterze jednorazowym lub golarkami działającymi na prąd. Wraz jednak z pojawieniem się stylu retro wraca wśród panów moda na stosowane przez naszych dziadków golenie. Golenie maszynką o charakterze jednorazowym wymaga użycia kremu lub żelu do golenia.

Continue reading „Ceniący nowoczesność mężczyzna może golić się sięgając po tradycyjne metody”

Czym się charakteryzują typowe techniki golenia, gdzie można zakupić niezbędne akcesoria

Przed laty, gdy na świecie nie było elektryczności ani jednorazowych maszynek jedyną opcją na pozbycie się rosnącego zarostu była brzytwa. I nie było przy tym żadnego problemu, każdy z panów dzielnie znosił bardzo ostrze narzędzie na swojej twarzy. Wynalezienie różnego rodzaju maszynek spowodowało, że brzytwy znacznie straciły na popularności, jednak mimo wszystko w dalszym ciągu pozostały świetnym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia.

Continue reading „Czym się charakteryzują typowe techniki golenia, gdzie można zakupić niezbędne akcesoria”