Sposoby golenia zarostu oraz najlepsze produkty zapobiegające podrażnieniom cery po goleniu

Mali chłopcy jako dzieci nierzadko przypatrują się jak ojcowie golą swoją brodę i marzą o dniu, kiedy również będą dorosłymi mężczyznami. Gdy już nadejdzie dorosłość golenie zarostu zaczyna przysparzać wiele problemów. Przez lata możemy poszukiwać najlepszego sposobu na bezbolesne pozbywanie się zarostu.W dawnych czasach panowie golili się tylko brzytwami. Powstawały specjalne zakłady golibrodów, którzy pełnili swoje funkcje niczym dzisiejsi fryzjerzy.

Continue reading „Sposoby golenia zarostu oraz najlepsze produkty zapobiegające podrażnieniom cery po goleniu”

Jeżeli jesteś standardowym mężczyzną i traktujesz zwyczaj golenia bardzo istotnie – ulokuj swój czas i pieniądze w maszynki do golenia marki Edwin Jagger.

Rynek kosmetyków, w obecnych czasach osiąga swoje maximum. Gama możliwości i produktów rozrasta się co roku. Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną, dla którego komfort i stosowne sprzęt do golenia będą niezbędne dla dobrego samopoczucia – należy zaczerpnąć odrobinę informacji na temat konkretnego procesu golenia, a także możliwych do nabycia produktów.

Continue reading „Jeżeli jesteś standardowym mężczyzną i traktujesz zwyczaj golenia bardzo istotnie – ulokuj swój czas i pieniądze w maszynki do golenia marki Edwin Jagger.”

Broda- atrybut eleganckiego mężczyzny. Jak o nią zadbać i jakie kosmetyki stosować, by dobrze wyglądała?

Odpowiednio przystrzyżony zarost może być bardzo męski i atrakcyjny. Coraz chętniej mężczyźni decydują się na efektowną brodę, często w towarzystwie wąsów, które mogą sprawić, że wyglądają bardziej elegancko jak również bardzo męsko. Ta część naszej twarzy czasami wymaga specjalnych produktów do pielęgnacji.

Continue reading „Broda- atrybut eleganckiego mężczyzny. Jak o nią zadbać i jakie kosmetyki stosować, by dobrze wyglądała?”

Trzeba mieć pędzel do golenia zestaw calutki możemy kupić

Czego musimy używać do golenia?Istnieją mężczyźni, którzy się nie golą, ponieważ uwielbiają mieć brodę, istnieją tacy, którzy korzystają z maszynek elektrycznych, lecz ciągle istnieje duża grupa takich, którzy preferują dawne metody golenia się przy wykorzystaniu pędzla oraz maszynki, gdyż twierdzą, że będzie to coś, co powinno się celebrować. Jednak jeśli decydują się na tą ostatnią możliwość, muszą się namyślić, które narzędzia warto mieć, aby golenie wciąż okazało się być przyjemnością.

Continue reading „Trzeba mieć pędzel do golenia zestaw calutki możemy kupić”