Cellulit, oznaki starzenia się skóry, czy też nieapetyczny wygląd ciała po zgubieniu nadmiaru tkanki tłuszczowej to nie jest problem.Do lata jeszcze troszkę czasu.

Zanim zaświeci ciepłe słońce i przybędzie okres obcowania z uroków lata niejedna z pań podejmie decyzję porządnie skomponować na ten okres. Wybór wśród ośrodków oferujących zabieg korygujące jest dużo i warto zapoznać się z ich ofertami.

Continue reading „Cellulit, oznaki starzenia się skóry, czy też nieapetyczny wygląd ciała po zgubieniu nadmiaru tkanki tłuszczowej to nie jest problem.Do lata jeszcze troszkę czasu.”

Czy każdy człowiek może poddać sięusuwania nadmiaru tłuszczu?

Od groma reklam wpaja w nas przekonanie, że wysysanie tłuszczu jest wykonalne dla każdego. Kompletnie nie wymaga to wysiłku ze strony otyłego. Wystarczy jedynie pójść do gabinetu specjalistycznego i poddać się zabiegowi odsysania tłuszczu. Tym bardziej, że wiele gabinetów ma w swojej ofercie tę usługę. Wystarczy wpisać frazę „odsysanie tłuszczu wrocław”, aby się w tym utwierdzić. Jaka jest więc rzeczywistość?

Continue reading „Czy każdy człowiek może poddać sięusuwania nadmiaru tłuszczu?”

Największe pozytywy bycia masażystą

Któż co jakiś czas nie marzy o dobrym masażu? Akurat wśród Polaków masaż relaksacyjny, z różnych powodów nie jest bardzo popularny. Jednak w przypadku masażu leczniczego na pewno jest dużo lepsza sytuacja! A zresztą popularność masażu rośnie w szybkim tempie, zatem można śmiało powiedzieć, że nareszcie masaż nie jest przesadnie niszową „rozrywką”. Zatem: dobrym wyjściem wydaje się to, aby starać się zostać masażystą. Zapewne dla wielu osób praca jako masażysty nie jest pracą marzeń, lecz są bardzo różne wymagania. Upraszczając – masażyści w Polsce naprawdę nie mają aż tak źle.

Continue reading „Największe pozytywy bycia masażystą”

Dodatni wpływ soli bocheńskiej na organizm i dobre samopoczucie

Niegdyś sól była cenna jak złoto. Żupy solne w średniowiecznej Polsce zazwyczaj mieli w posiadaniu najzamożniejsi panowie lub sam król. Współcześnie sól kuchenna spowszedniała. Cenniejsze stały się sole lecznicze, chętnie używane w ośrodkach odnowy biologicznej i w domach.

Continue reading „Dodatni wpływ soli bocheńskiej na organizm i dobre samopoczucie”

Dziwne zabiegi upiększające

Panie podobno potrafią cierpieć, gdy w zamian mogą stać się urodziwe. Bolesne zabiegi, balsamy z ptasim guanem – to nic strasznego. Depilacja gorącym woskiem to dla pań typowy zabieg kosmetyczny. Mało tego – w dzisiejszych czasach oddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy gładkie.

Continue reading „Dziwne zabiegi upiększające”