ubrania

Marynarki o luźnym kroju bez wątpliwości można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego stroju

Niemal każda kobieta przynajmniej od czasu do czasu ma kłopot z tym, co na siebie założyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być odpowiedni do okazji, jednak mimo to często nie potrafimy zdecydować się na dany zestaw ubraniowy. Badania pokazują, że najczęściej mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – sporo kobiet najzwyczajniej nie ma pomysłu, z czym można je nosić. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są świetnym elementem stroju, który zdecydowanie powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa
Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz ubierać swoją marynarkę lub po prostu nie posiadasz takiej w swojej szafie, wówczas z pewnością powinnaś przeczytać ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby nabyć marynarki ( http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=49 ) właściwe do Twojej figury. Kiedy masz duże wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wtedy bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub trochę niżej. Kiedy masz nieco pełniejsze biodra, wówczas zdecydowanie powinnaś postawić na długie marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – przeczytaj na stronie na

Marynarki mogą być zrobione z przeróżnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę jeansową, zdecydowanie możesz nosić ją na co dzień do spodni. Oczywiście marynarki z
ubrania
Autor: PresKA
Źródło: PresKA

eleganckiego materiału niewątpliwie najlepiej sprawdzą się przy ważniejszych okazjach – kiedy zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz eleganckimi butami. Marynarki o sportowym kroju zdecydowanie można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru – dodadzą ubiorowi odrobinę elegancji. Jeśli posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wtedy z pewnością powinnaś zakupić jeszcze taki sportowy model.

Wyjątkowo nieźle wyglądają takie marynarki (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/29/Marynarka%20popielata) kiedy mają podwijane rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale równocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to na pewno bardzo ciekawy element ubioru. Jeżeli nie masz jeszcze żadnej w swojej szafa, bez wątpienia powinnaś udać się na zakupy i jakąś kupić – swetry od zary.