artykuły marki Beurer

Marka Beurer – troszcząc się o wigor oraz lepszą kondycję

Marka Breurer jest niemiecką firmą, która produkuje swoje towary także na terenie Polski. Firma specjalizuje się w produkcji dobrej jakości urządzeń medycznych, które mają na celu polepszenie komfortu życia – poprawiania oraz polepszania samopoczucia. Ludzie poszukujący urządzeń, które łączą w sobie stylowy wygląd i funkcjonalność powinni zwrócić baczną uwagę na produkty tejże firmy.

Beurer
Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie asortymentu marki Beurer, który w ostatnich latach uzyskał ogromne poparcie wśród nabywców jest Beurer MG 150. Za ową nazwą kryje się pomoc dla wielu ludzi uskarżających się na zbytnie zestresowanie, chcących odprężającego oraz oswobadzającego od boleści masażu. Produkt to urządzenie masujące do pleców i karku. Obsługa produktu okazuje się być bardzo łatwa – posiada opcję regulacji intensywności masażu przy pomocy kilku przycisków. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że zajmuje niewiele miejsca – możemy zabrać go w każde miejsce oraz w każdym miejscu czerpać satysfakcję związaną z odprężającym masażem.

Masażer do stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach firmy Beurer tu: FB 50 marki Beurer) jest urządzeniem ułatwiającym usuniecie bólu mięśni za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego stóp. Wyposażony jest możliwość dopasowania czasu. Dodatkowo prócz dostarczenia relaksu masażer pozwala na utrzymanie stóp w dobrej kondycji – w zestawie zawarta bowiem część do usuwania do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego istnieje możliwość stosowania olejków nawilżających do stóp.

Każda osoba dbająca o linię oraz witalność potrzebuje na co dzień sprawdzać swoją wagę. Właściwe BMI pozwala na zachowanie szczupłej postury i wspaniałego zdrowia. Dla tych klientów przedsiębiorstwo Breurer ulokowała w swym asortymencie dodatkowo wagi łazienkowe. Wyjątkowo wzięty produkt to BEURER GS 21 Madagascar . Urządzenie wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po czynności zważenia kończy pracę bez ręcznej ingerencji, co wpływa na oszczędność baterii. Dla klientów chcących wprowadzić większą ilość ciepłej kolorystyki do pomieszczenia powstała kolejna waga, nieco bardziej ekspresyjna model BEURER GS 27 Paski. Model ten wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów, przy czym dokładność pomiaru waha się w niewielkiej granicy 100 gram.