images

Luksusowe kosmetyki dla pań

Panie zwykle wydają mało na kosmetyki. Główną rolę odgrywa dobra jakość, a ta łączy się najczęściej z dużą kwotą. Czy herfaktycznie trzeba przeznaczać pieniądze na dobre kosmetyki?

Autor: PUPA

Sklepy internetowe walczą o klientów i zachęcają ich rabatami. Jednak mała cena nie zawsze okazuje się już dla nas interesująca. Kremy pod oczy i na przykład kosmetyki na trądzik muszą być najlepszej jakości, dlatego z premedytacją płacimy za nie więcej pieniędzy. Coraz częściej wybieramy się więc na kosmetyczne zakupy do apteki. Dermokosmetyki wypychają damskie szafki, a potrzeby tylko rosną. Wrażliwa skóra, łatwo się uczulająca nie może absolutnie być narażana na testy.

Drogi nie oznacza lepszy
Kosmetyki są tak indywidualną sprawą, że nie da się wytworzyć o nich ogólną koncepcję. Część z nas cyklicznie decydują się na clarins tusz do rzęs małej marki. Są też kobiety kupują jedynie luksusowe maskary powyżej 200 zł.

Niektóre kosmetyki kolorowe faktycznie powinno się dobierać po namyśle i nieoszczędzać na nich. Fluidy nie przystosowane do typu skóry, mogą doprowadzić nas prosto do lekarza. Mineralne pudry dobrych marek nie są tanie, ale chronią skórę twarzy i chronią ją przed szkodliwymi substancjami.

szukając balsamów i kremów przeciwko cellulitowi, od razu trzeba zainwestować więcej. Kosmetyki wyszczuplające, które faktycznie działają, to nie żele za kilka złotych – niestety. Przygotowują je jedynie drogie firmy, z tego powodu to nazwy podnoszą cenę, ale efektywność potwierdza jedynie, że warto kupić dosłownie te kremy. W niektórych aptekach da się znaleźć te najlepsze kosmetyki o sprawdzonym działaniu.

Markowe perfumy – perfumy armani
Ceny flakoników perfum to jeszcze osobna sprawa, bo zależy od samopoczucia. Panie ubóstwiają markowe wody toaletowe, a pachnąc taką perfumą, czują się pewniej. Masaki Matsushima i Hermes są przykładami są kwintesencją| właśnie takich perfum, nie da się oszczędzić. Pewne siebie panie, ceniące to, co klasyczne zapewne to docenią. Najbardziej znane są perfumy, o których koszcie obecnie mówi ich sława. Słynna „piątka” Chanel dla prawdziwych dam jest warta dużo więcej.