Lifting? Znamy inne techniki na zachowanie jędrnej skóry

W końcu nadeszły czasy, w których powrót do młodości nie musi kojarzyć się nam tylko z zabiegami chirurgicznymi. Istnieją bowiem triki, które sprawią, że nasza cera odzyska dawny blask!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, używajmy serum. Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem zawiera bogatszy skład. Nakładamy je pod krem każdego dnia, lub stosujemy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Po drugie: łączmy techniki i decydujmy się na zabiegi typu kilka w jednym. Jest to możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej, które łączą różne techniki ulepszające wygląd skóry, np. regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na głębsze wnikanie w skórę składników odżywczych. Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy czy nieestetyczne, głębokie pory, nareszcie przestaną nam spędzać sen z powiek – znacznie więcej zobaczysz na www na .

Słyszy się, że gdybyśmy zaczęły osłaniać skórę przed promieniami słonecznymi już we wczesnym dzieciństwie i czyniły to z żelazną dyscypliną przez cały rok, to uniknęłybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, są naukowcy, którzy twierdzą, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze oznaki starzenia pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Dlatego wybierajmy krem na dzień z współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej tudzież stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Podnieśmy opadające powieki. Dobrze poprowadzona kreska, działa jak szybki lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki i w okolicach zewnętrznych kącika oka kierujemy ku górze. Efekt uniesionego oka natychmiastowy!
Świeża, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. Dlatego w makijażu „odmładzającym” róż odgrywa bardzo ważną rolę. Najbardziej bezpieczny będzie róż w jasnym odcieniu, którym wyrzeźbimy kości policzkowe, niezbyt blisko nosa.
Sport, racjonalne odżywianie to najlepszy sposób na jak najdłuższe cieszenie się młodością.

To pozbycie się kilogramów, a przy tym dobre samopoczucie. To poczucie, iż robimy coś dobrego nie tylko po to by zmieścić się w swoje stare dżinsy, ale nie mieć problemów ze zdrowiem.