Ukojenie i nawilżenie dla wrażliwej skóry

Lifting? Nie dziękuję

Młodszy wygląd już nie musi kojarzyć nam się liftingiem. Znamy bowiem triki, które spowodują, iż na nowo pokochamy siebie!

W obecnych czasach dbanie o swój wygląd jest o tyle przyjemne że kosmetyków mamy do wyboru do koloru na każde nasze zapotrzebowania, a na dodatek dzięki takim serwisom jak także na każdą zasobność portfela. Nasze ulubione produkty dzięki różnorodnym ofertom sklepów, nabywać możemy w niespotykanie korzystnych cenach. Zobaczmy więc, na jaki asortyment zwracać większą uwagę, przeglądając informatory promocyjne.

Po pierwsze, nie zapominajmy o serum.

Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem zawiera bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem systematycznie, albo używamy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Nigdy nie rezygnujmy z filtra.

Autor: Classics®

Mówi się, że gdybyśmy zaczęły osłaniać skórę przed promieniami słonecznymi już będąc dzieckiem i czyniły to z żelazną dyscypliną przez cały rok, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Co więcej, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni ultrafioletowych, pierwsze oznaki starzenia ujrzałybyśmy na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Z tej przyczyny decydujmy się na krem na dzień z SPF tudzież stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

Maskuj się. Maseczki do twarzy zapewniają skórze o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są doskonałe kiedy musimy błyskawicznie polepszyć stan cery. Skóra po nich od razu staje się bardziej odżywiona, świeższa i gładsza. Najnowsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go grubszą warstwą. Z jakiego powodu? Ponieważ w nocy skóra pobiera składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą.

Włóż róż!
kobieta w makijażu
Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com

Zadbana, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. Z tego powodu w makijażu „odmładzającym” róż powinien obowiązkowo pełnić honorowe miejsce na naszej toaletce. Najlepszy będzie róż w subtelnym odcieniu, którym wyrzeźbimy kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy. Unikajmy ciemnych podkładów. Właściwie dobrane fluidy to takie, które są jedynie o ton ciemniejsze od koloru cery. Kosmetyki z połyskującymi drobinkami, uwydatniającekurze łapki czy niedoskonałości również nie będą dla nas najlepszym wyborem.

Złap formę!

Ruch, mądre podejście do tematu odżywiania to wspaniały sposób na jak najdłuższe cieszenie się młodością.
To pozbycie się kilogramów, a przy tym radość z każdego dnia. To poczucie, iż robimy coś dobrego nie tylko ładnie wyglądać, lecz by nie mieć problemów ze zdrowiem.