Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w niskich cenach w Warszawie.

Gabinet kosmetyczny w stolicy poleca 2 zabiegi w atrakcyjnych cenach – laserowe odmładzanie twarzy oraz mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i jednoczesnej stymulacji naskórka do intensywnego produkowania kolagenu. Nowoczesne lasery wykorzystywane do zabiegów bazują na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Dzięki technologii frakcyjnej laser wspaniale radzi sobie ze zmarszczkami, nierównościami skóry czy rozstępami. Wszystkie te problemy można zredukować, uzyskując wspaniały efekt, przy szybkim czasie gojenia.

Zajrzyj do artykułu, który jest pod poniższym linkiem oraz czytaj więcej cichoń na ten temat, który widocznie Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Procedura nie jest bolesna i nie wymaga długiego odpoczynku – pacjent potrzebuje max. kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie przebiega w poniższy sposób – w zależności od zaleceń – lekarz, wykonujący zabieg dobiera stosowny zakres długości fal laserowych.

Odmładzanie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg przeprowadza się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się subtelne pieczenie, które jest zazwyczaj dobrze znoszone przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak niekiedy dla uzyskania lepszego rezultatu wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Efekty uboczne pojawiają się niezmiernie rzadko. Najczęściej obserwuje się delikatny efekt pieczenia podczas zabiegu, który utrzymuje się do 2 godzin po zabiegu. Może również wystąpić nieznaczny obrzęk miejsca poddanego terapii. Jest to standardowa reakcja organizmu na stymulacje cieplną.

Zaczerwienienie skóry trwa przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w delikatnej formie do 4 tygodni. W okresie gojenia powstają drobne strupy, które przy stosownej pielęgnacji nie pozostawiają wtórnego śladu. Po wykonaniu zabiegu na skórę nakładamy maść nawilżającą z substancją p/bakteryjną. Bardzo ważne jest unikanie opalania miejsc poddanych terapii przez minimum 6 miesięcy oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Czas gojenia oraz nasilenie objawów po zabiegu zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po terapii każdy pacjent otrzymuje dokładną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla pacjentów, chcących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele funkcji. W codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania, natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa podobnie do peelingu mechanicznego. Nie tylko efektywnie oczyszcza skórę, ale także pobudza procesy regeneracyjne.