Pierwszy zabieg estetyczny

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują takie reakcje. Najczęściej większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Continue reading „Pierwszy zabieg estetyczny”

Kosmetyki – która kobieta potrafi bez nich żyć?

Kobiety bardzo lubią pięknie wyglądać. Nie bez przyczyny definiuje się je mianem płci pięknej. Skutkiem tego częściej niż panowie stosują specyfiki polepszające zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich małżonków o zawroty głowy.

Continue reading „Kosmetyki – która kobieta potrafi bez nich żyć?”

na wojnie o młodość wszystkie chwyty dozwolone

Kwas hialuronowy to jeden z najważniejszych a także najskuteczniejszych składników zawartych w kosmetykach, które mają jako swój cel powstrzymać proces starzenia się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z produktów uzyskiwanych na bazie kwasu, spowalniających procesy powstawania zmarszczek.

Continue reading „na wojnie o młodość wszystkie chwyty dozwolone”

Co proponuje nowoczesna medycyna estetyczna

Dzisiaj piękny wygląd ma duże znaczenie dla każdej osoby. Starzenie się jest jednym z procesów, jakie wzbudza obawy u młodych ludzi. Nie należy się w związku z tym dziwić, że rośnie ilość osób, jakie decydują się na skorzystanie z możliwości medycyny estetycznej, jaka zresztą oferuje obecnie dosyć bogaty wachlarz usług.

Continue reading „Co proponuje nowoczesna medycyna estetyczna”