Moda męska na karnawał

Które trendy w garderobie dla mężczyzn będą widoczne w tym roku?

Nie tylko panie kochają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Kolekcje odzieży mężczyzn niejednokrotnie są znacznie lepiej zaopatrzone niż pań. Panowie, tak jak i panie bardzo o dbają o swój wizerunek. Manicure, regularne wizyty u fryzjera a także w siłowni koronują idealnie dobrane do swojego stylu garderobą. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już projektanci męskiej mody?

Według propozycji cenionych na całym świecie kreatorów stylu można szaleć do woli. Łączymy wszystko, nawet wzory cętkowane, pasy, printy, kwiaty a także malarskie desenie.
Zaskakujące, ale realne. Nowe trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Powracają żywe kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby.
Melinda Gloss, na swoim pokazie, zaprezentowała w jaki sposób efektownie łączyć neutralny dół z żywą kolorystyką góry.
Twardzi faceci zapewne ucieszą się z powrotu trendu wojskowego, a z nim zieleni w odcieniu butelkowym, ciężkich płaszczów, spodni moro oraz prostych krojów kurtek. Dobrze wyglądają w połączeniu z gustownym kardiganem czy też stylową marynarką.
W projektach na 2014 rok można zauważyć powrót mody z lat 90. Bluzy kapturowe i bomber jacket do tego eleganckie spodnie lub elegancka marynarka są prawdziwym hitem.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję mody męskiej na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i surrealizmu. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach królowały delikatne kraty oraz szarości. Stroje zaprezentowane na modelach odbiegały od oczywistych kształtów i standardowych proporcji.

Zatarcie wyraźnych różnic między garderobą męska a damską to fakt. Męska moda (najnowszy wpis) czerpie z mody kobiecej – zarówno fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki duży wybór może spowodować mętlik . Ci odważni zapewne podejmą wyzwanie i będą eksperymentować. Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się zwariować i z rozwagą wybrać jeden idealnie pasujący do indywidualnej osobowości. Uczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.