koszulka piłkarska

Koszulka z nadrukiem na podarunek

Jesteś ekstrawertykiem i chciałbyś się odznaczyć? A możecechuje cię bardziej charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie ma to znaczenia, czy znajdujesz się w pierwszej, czy drugiej grupie, lub masz trochę z pierwszego, jak i drugiego, z pewnością chciałbyś się czymś odznaczać. Chciałbyś być nietuzinkowy i oryginalny, chcesz, żeby twoje walory coś znaczyły, chcesz, by świat poznał się na tobie.

Otóż to, można się skrzywić na samą myśl, iż będziemy obserwowani przez wszystkich ludzi. No dobra, przecież nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie musimy wcale wychodzić na ogromną, oświetloną scenę, aby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale w oku obiektywu – oceniani (zresztą sami także oceniamy), w związku z tym dobrze by było w tym wspólnym podpatrywaniu pokazać własną osobowość.
t-shirt Adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z fajniejszych na to pomysłów może być zaprojektowanie koszulki. Rzecz jasna, w wielu miejscach można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale zdarza się, że nie możemy wyszukaćtam wzoru, który pasowałby do nas, do naszej osobowości. Dzięki własnej koncepcji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub smutną koszulkę z jakimś sławnym cytatem (mnóstwo mieliśmy tragicznych poetów, artystów, może to ich sentencje chcesz nosić na klacie).

Więcej na

W dużej mierze jednak największą popularnością cieszą się koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia. Często są to teksty, cytaty znane z mediów, a niekiedy znane tylko dla niewielkiej, wtajemniczonej grupy ludzi. Najczęściej młode pokolenie o wiele bardziej zrozumie sens słów na takiej „indywidualnej” kreacji niż osoby trochę starsze. Nie ma się co dziwić, utarło się już, że sposób mówienia nowych mediów, media społecznościowe, w ogóle Internet, to przestrzeń zaklepana dla młodego pokolenia.

Spójrzmy na takie memy, czy ktoś powyżej 40-tki się w to bawi? Bez wątpienia istnieją takie osoby, ale patrzą na to jak na nowinkę, nie uczestniczą w tym czynnie, nie wymyślają, jak młode pokolenie własnych wzorów. Z koszulkami jednak jest taka różnica, iż nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku zawsze masz możliwość by uzewnętrznić swoje myśli, a najlepsze jest to, iż koszt tego typu koszulki nie będzie wysoki.

Dalsza część