Kosmetyki na lato

Lato jest bardzo charakterystycznym czasem z różnych przyczyn. Przede wszystkim czas letni to wysokie temperatury, dni niekiedy nawet upalne. Lato kojarzy się też z urlopem, a więc z czasem, kiedy można odpocząć. Czas ten może być również przeznaczany na lepszą dbałość o zdrowie i urodę. Zaleca się, by w czasie letnim stosować mniejszą ilość kosmetyków kolorowych, czyli takich jak na przykład cienie do powiek czy ciężkie fluidy.

Continue reading „Kosmetyki na lato”

Zatrzymaj młodość na dłużej

Znacie kogoś, kto nie pragnąłby być na zawsze młody? Ta niezwyciężona chęć zatrzymania młodości zajmuje ludzkość od wielu stuleci. Ludzie od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego bajkowym cechom skóra pozostaje dłużej jędrna i nawodniona.

Continue reading „Zatrzymaj młodość na dłużej”

Co powinno się znajdować w kosmetyczce dziewczyny po trzydziestym roku życia

Troszczenie się o swój wygląd jest obecnych czasach konieczne i nie zawęża się tylko, do używania takich produktów jak cienie do powiek i tusz do rzęs. Jeżeli po skończeniu zaklętej trzydziestki, nadal wyglądamy atrakcyjnie, znaczy że do jak dotąd potrafiłyśmy prawidłowo zadbać o buzię. Jeżeli nie, jest na to ostatni moment. Są klasyczne podstawowe produkty które powinny znajdować się w łazience trzydziestolatki.

Continue reading „Co powinno się znajdować w kosmetyczce dziewczyny po trzydziestym roku życia”

dermatologia upiększająca w stolicy, redukcja rozstępów Warszawa

Coraz większe wymagania osób korzystających z korzyści kosmetyki estetycznej wywołują, że pojawiają się nowatorskie metody i narzędzia, które dorównają niezwykle wymagającym. Jest to sfera zadedykowana w całości i wyłącznie poprawie wizerunku, oraz opóźnieniu efektów starzenia.

Continue reading „dermatologia upiększająca w stolicy, redukcja rozstępów Warszawa”