golący się mężczyzna

Kosmetyki do pielęgnacji to dobry pomysł na podarek, lecz tylko w przypadku najlepszych marek

Na pewno mnóstwo kobiet potwierdzi, że nie tak łatwo jest obmyślić oryginalny i interesujący upominek dla mężczyzny. W dawaniu podarunków chodzi przecież o to, żeby osoba obdarowana była bardzo szczęśliwa, a podarowana rzecz na pewno była przydatna i podobała się.

Dobrym pomysłem mogą okazać się kosmetyki męskie, jednak które wybrać, skoro na półkach drogerii jest, tak wiele przyjemnych możliwości?

Golenie to rytuał mężczyzny

Bez względu na częstotliwość tego zabiegu, golenie bywa jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych u mężczyzn. Pewni panowie muszą golić się kilka razy dziennie, bowiem mają bardzo silny zarost, inni wolą golenie co dwa-trzy dni.W każdym przypadku powinni mieć oni pod ręką dogodne urządzenia i środki, które ukoją podrażnienia powstające podczas golenia. Jeśli poszukujemy interesującego a zarazem przydatnego prezentu dla jakiegoś pana, dobrej klasy preparaty i akcesoria do golenia mogą być udanym pomysłem.

Jest wiele marek, którą wybrać?

maszynka do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Ciężko zaprzeczyć, że na regałach drogerii i sklepów kosmetycznych panuje bogactwo i zróżnicowanie kosmetyków, także tych przeznaczonych dla panów. Co zakupić na upominek? Z pewnością kosmetyki z wyższej półki, które cieszą się pośród panów dużym uznaniem. Znaną i renomowaną marką jest chociażby men-u (więcej informacji na temat men-u). Środki tej firmy zyskały mnóstwo prestiżowych wyróżnień i bywają chętnie nabywane na całym świecie. Brytyjska marka oferuje produkty do golenia, mycia twarzy, pielęgnacji włosów, jak też dużo innych.

Włoskie aromaty

Kolejną znaną i cenioną marką dla panów jest Figaro (więcej o merkur figaro). Marka jest częścią włoskiego koncernu produkującego kosmetyki i oferuje doskonałej jakości produkty do pielęgnacji i golenia. Pianki, żele i przyrządy Figaro są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Gama produktów tej marki może pochwalić się długoletnią tradycją, zdobyła ona szczególnie serca panów z Włoch, jednakże coraz śmielej wkracza także i na polski rynek. Przy kupnie preparatów kosmetycznych, które mają stać się upominkiem, warto decydować się na artykuły z wyższej półki, gdyż wyróżniają się one dużą wydajnością, nie podrażniają i reakcji alergicznych, a zarazem wspaniale pachną. Autor wpisu – .