kolorowe cienie do powiek

Kobiece piękno i czar, czyli wiara w siebie i własne możliwości dzięki urodę i klasę.

Bycie kobiet uzależnione jest przez wiele składników. Nie można ukryć, że uroda i piękno zewnętrzne stanowi jedno spośród nich. Kiedy kobieta zda sobie z tego sprawę, chce zrobić wszystko, aby stać się przynajmniej porównywalna do istot okraszonych określeniem ikon piękna. Kim jest jednak atrakcyjna kobieta? Czy jest nią szczupła topmodelka, która odżywia się tylko zieleniną? A może to być tleniona blondynka, która nosi za głęboki dekolt, a w jej twarzy nie istnieje już nic delikatnego? A być może piękno zamyka się w czymś totalnie innym?

makijaż Smoky Eye
Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że ideałem pięknej postaci jest kobieta, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest wspaniała taka, jaka po prostu jest. Albowiem nie trzeba niczego w sobie poprawiać, żeby zbliżyć się do tego ideału. Aby być olśniewającą wystarczy w zasadzie niedużo – polubić się taką, jaką się po prostu jest. Zaakceptować własne ciało, łącznie ze wszystkimi brakami, czy brakami. Jeżeli to się powiedzie, to poniekąd te niedoskonałości staną się bliskie a także nie będą już wadami,a będą zaletami. Ponieważ najbardziej kuszące, ładne dziewczyny, to te, które czują się rewelacyjnie własnym ciele, są naturalne, pewne siebie i pewne swojego ciała. I czasem działają w zgodzie z przysłowiem: „kobieta zmienną jest” stosując proste triki, jak tu – .

malowanie oczu
Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Piękna dziewczyna ma w sobie swój wewnętrzny wdzięk. Jeśli źle się czuje w swojej skórze, każda próba jego znalezienia wyjdą nienaturalnie i kiepskie. Najodpowiedniejsza jest niewymuszona naturalność, jaką się po prostu ma. Aby ją z siebie wykrzesać trzeba po prostu poznać własny organizm. Kolejną bardzo szczególną sprawą jest bycie prawdziwą, zadowoloną z życia i pozytywnie nastawioną. Pewna siebie kobieta (WWW) tworzy wokół własnej osoby otoczkę piękna, uroku i perfekcyjności. Jest wspaniała, bo czuje się piękna i wie w jaki sposób o siebie zadbać (ponieważ stosują: pielęgnacyjne peelingi i scruby).

Jej uroda wręcz zawstydza, ponieważ kiedy uwierzy się we własny indywidualny czar, inni też go dostrzegą. Zadbana osoba, która dba o każdy milimetr swojego ciała, która poszukuje zabiegów na to, by wyglądać nieskazitelnie, będzie właśnie tak wyglądać. Piękno każda nosi w sobie, czasami trzeba je po prostu wydobyć spod grubej warstwy niedowartościowania i niepewności siebie. Natomiast to wszystko będzie sprowadzało się do tego, iż jej uroda rozkwitnie i oczaruje niejedną osobę.