Trudny wybór początkującej modelki

Na początku kariery modelki może pojawić się dylemat nad wyborem fotografa do sesji zdjęciowych. Rzecz jasna fotografia modelek jest bardzo trudnym, acz interesującym tematem. Ale jak znaleźć najlepszego fotografa?

Continue reading „Trudny wybór początkującej modelki”

Garść informacji o galanterii skórzanej.

Ciuchy oraz dodatki ze skóry posiadają swoich entuzjastów na wszystkich kontynentach. Spowodowane jest to niezwykłymi właściwościami wyrobów skórzanych, których żaden inny materiał nie posiada. W przeciwieństwie do elementów naśladujących skórę czy syntetycznych materiałów, skóra oddycha i przepuszcza powietrze, jest to nie bez znaczenia do zachowania odpowiedniej temperatury i właściwej termoregulacji. Możemy nie martwić się o spocenie się w takich ciuchach czy przegrzanie.

Continue reading „Garść informacji o galanterii skórzanej.”

Plusy zakupów przez Internet

Stale rosnąca liczba sklepów internetowych sprawiła, że obecnie możemy zrobić zakupy, nie wychodząc z domu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, bo zazwyczaj w galeriach nie ma pełnej oferty ubrań z określonej kolekcji lub pełnej rozmiarów ki. Poza tym mamy szansę spokojnie obejrzeć produkt, nie musząc odpowiadać na natarczywe pytania ekspedientki i oszczędzając koszty związane z dojazdem do galerii.

Continue reading „Plusy zakupów przez Internet”