portret kobiety

Każdy martwi się o swoją zewnętrzną szatę, choć częściej nie ma nawet takiej podstawy, do tego typu wątpliwości. Uroda jest ważna, ale spokojnie

Wiadomo, może przyznać każdy z nas, tak naprawdę najbardziej istotny jest charakter. I to gdy dyskutujemy o kobietach i mężczyznach. Przeważnie to jednakże dla kobiet aparycja mężczyzny jest mniej ważna, jak to definiują, najistotniejszy jest charakter i osobowość. Jakkolwiek jest w tym wiele słuszności, nie oszukujmy się, bo uroda jest także ważna, i nie istotne czy mowa o kobietach czy mężczyznach. Rzadko się zdarza, aby ktoś ze sobą był jedynie ze względu na charakter. Wiadomo to musi być najbardziej istotny wyznacznik, gdyż przyszłe życie wymaga dopasowania charakterów, jednocześnie wygląd, pewne cechy fizyczne są bardzo ważne.

kobieca uroda
Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo, zawsze również pojawiają się głosy, że istotne są także inne cechy, jak na przykład pokaźny majątek. Tego również oczywiście nie można wyeliminować, ale zauważmy, że jak mówimy o prawdziwym uczuciu to takie okoliczności się nie pojawiają, ponieważ mają małe znaczenie. Oczywiście, mogą pomóc we wspólnym życiu, ale nie przekładają się na prawdziwe uczucie. No tak, alewracając do urody to taka okoliczność jest dla niektórych bardzo dramatyczna, gdyż zamiast cieszyć się zdrowiem i jako taką aparycją, to myślą ciągle o swoim wyglądzie, tak jakby to był jedyny wyznacznik ich, jako osoby.

Tymczasem, to nie jest prawda, każdy ma inną urodę, większość zdecydowanie nie można porównać do kanonu piękna, które zachwalają media. Jakby tak było, to kanon piękna byłby zupełnie odmienny. No bo jak to tak, żeby każdy był kanonem? Media (znacznie tu meskiezaciecie.pl – wejdź… tę zakładkę) poszukiwałyby innych bohaterów. Niemniej, każdą urodę możemy poprawić, a służą do tego różnorodne preparaty, interesujące, rady czy blogi o urodzie. W rzeczywistości jest wiele sposobów, by chociaż troszkę poprawić swoją urodę. Nie trzeba przechodzić gruntownej metamorfozy, nie musimy również myśleć o jakichś bardziej poważnych zabiegach, ponieważ każdy z nas może wypróbować różnorodne preparaty, jakie na pewno poprawią nasz wygląd, np. – .

Z innej strony korzystnie podejść do tego ”bez spiny’, nie rzucać się na kosmetyki, które w jeden dzień mają odmienić naszą urodę. To raczej tak nie działa, trzeba myśleć spokojnie, stosować kosmetyki z odpowiednim umiarem, czytać o tym jak działają, za bardzo nie stosować wielu różnych, a co najważniejsze być szczęśliwym z tego, co się ma, czyli ze zdrowia. A jeżeli już mamy ochotę na użycie jakiegoś kosmetyku, od razu się zrelaksujmy. To pomoże – kontynuuj lekturę tematu tutaj.