Moda damska

Jeśli przychodzi ochłodzenie

Każda pora roku cechuje się czymś innym, latem jest gorąco oraz pragniemy posiadać na sobie jak najmniej elementów ubrań, za to jesienią jeżeli robi się chłodniej zakładamy polary i cienką wiatrówkę, tak aby zimą zmienić ją na coś sporo mocniejszego i jednocześnie cieplejszego.

Co roku w określonej porze stajemy przed dylematem w co powinniśmy się ubrać, jakiego typu okrycia zewnętrzne będą dla nas najbardziej dobre oraz co się z tym wiąże, także najbardziej korzystne.

Moda damska
Autor: Mycatkins
Źródło: http://www.flickr.com

Dobierzmy do swoich potrzeb

Jeśli jesteśmy z grona tych osób, które zamarzają i kochamy być rzeczywiście mocno ubrani, to z pewnością wspaniale spiszą się kurtki puchowe, które dosięgają do połowy łydek, ponieważ wtenczas będziemy mieli przeświadczenie, iż żaden mróz nam nie zagrozi. Jeśli poruszamy się komunikacją miejską, to właściwie robimy jeśli okupimy się w kurtkę średniej długości, trochę za lub trochę przed kolana, bo wtenczas będziemy posiadali świadomość, iż siadając w tramwaju będziemy siadać na kurtce, a więc będzie nam przyjemnie, a równocześnie też w razie czego nie będziemy posiadali trudności z podbiegnięciem na autobus. A kiedy poruszamy się samochodem i nie powinniśmy mieć skrępowanych nóg, to trzeba kupić kurtkę trochę za tyłek, tak by okrywała nam nerki, ale w żaden sposób nie krępowała naszych ruchów.

Płaszcze
Autor: Nife
Źródło: Nife

Z płaszczem mamy gust

A co jeżeli uwielbiamy elegancję i pragniemy kiedy nawet nie na co dzień, to chociażby od czasu do czasu, elegancko się przedstawiać? Wtenczas wspaniale spiszą się płaszcze, długie, krótkie, z kapturem albo bez, wciąż wspaniale będą pokazywały naszą figurę i jednocześnie także będą nam nadawały dobrego gustu. Co niesamowite to fakt, iż taki płaszcz jest stosunkowo ocieplany, więc na pewno nie będziemy musieli się zamartwiać, iż będzie nam w nim chłodno, lub nieprzyjemnie. Jeśli aura na dworze nie jest już zimowa, by równie korzystnie i elegancko się prezentować, wystarczy elegancki żakiet.

Im lepiej ubrani, tym nam cieplej

Wiadomo, że każdy pragnie się prezentować wspaniale, a jednocześnie także chce, żeby było mu wygodnie oraz właśnie dlatego zanim podejmiemy całkowitą decyzję, czy pragniemy płaszcz czy kurtkę, to musimy rozpatrzyć wszystkie za oraz przeciw. Należy zobaczyć jak najczęściej spędzamy czas na dworze, w jaki sposób się przemieszczamy, no oraz pewnie że należy się zastanowić nad kolorem, bo w czarnym będziemy słabo zauważalni na drodze jak tylko zrobi się ciemno, a znowu biały ma szansę powodować, iż co chwilę będziemy musieli prać, a więc będziemy musieli posiadać jeszcze coś na zmianę.