Jakim ludziom poleca się skorzystać z laserowej depilacji

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej modnych z zabiegów medycyny. Niejednokrotnie wykorzystywana podobnie przez panie, jak i panów. Zawsze poprzedzona jest konsultacją z doktorem i zrealizowana przez wykwalifikowanego jak również doświadczonego specjalistę. Laserowa depilacja Wrocław to efektywna i bardzo bezpieczna strategia na pozbycie się niepotrzebnych włosów znajdujących się na ciele.

Depilacja laserowa twarzy

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilacja laserowa jest bezpieczną i solidną, a zarazem szybką i bezbolesną (pod warunkiem zastosuje się znieczulenie) metodą wyróżnianą wśród stereotypowych sposobów usuwania owłosienia. Inne sposoby depilacji niosą za sobą niebezpieczeństwo wrastania włosów, pojawienia się reakcji alergicznych, przebarwień, a niekiedy powstania blizn po zabiegowych. Epilacja laserowa nie pozostawia tego rodzaju dolegliwości – jest procedurą bezinwazyjną. Polega na tym, iż kosmetolog przykłada głowicę lasera do wcześniej przygotowanej skóry. Transmitowana przez laser wiązka silnego światła jest absorbowana przez melaninę, czylibarwnik zawarty w cebulkach włosów.

Niezbędny jest Ci link do wpisu, który będzie miał dużo rzetelnych wątków? Zachęcamy zatem do naszej kolejnej witryny.

Impuls laserowy jest zamieniany w energię termiczną, co powoduje zniszczenie struktur odpowiadających za zwiększenie włosków, przez co nie odrastają. Czas trwania usługi jest uzależniony od tego, jak dużą powierzchnię skóry depilujemy i może wynosić od pół godziny aż do niekiedy dwóch godzin. W związku z tym wybierając gabinet warto zwrócić uwagę na to, jakiego osprzętu się w nim wykorzystuje. Każdy gabinet medycyny estetycznej Wrocław ma w swojej ofercie tego typu zabieg, . Stałe usuwanie owłosienia jest natomiast dość drogie. Cena jednego zabiegu zależy od tego którą partię skóry chcemy naświetlić i waha się od 140 zł do 10000 zł.

Szanowanygabinet medycyny estetycznej Wrocław posiada instrukcję do której trzeba się dostosować tuż przed zabiegiem, by wszystko przebiegło pomyślnie. Co najmniej miesiąc przed zabiegiem trzeba zrezygnować z opalania, również w solarium. Przez cztery tygodnie przed przeprowadzeniem depilacji laserowej nie należy stosować depilatorów elektrycznych, wosku i innego rodzaju metod, które rwą włoski razem z cebulkami. Potrzeba też odstawić pewne kosmetyki, zioła fotouczulające i dodatkowo preparaty zawierające beta-karoten. Z kolei przez tydzień przed nie można również aplikować peelingów.