Moda męska na karnawał

Jakie style w garderobie dla mężczyzn będą widoczne w roku 2014?

Nie tylko panie uwielbiają stroić się bez względu na okazję. Kolekcje odzieży mężczyzn nieraz są znacznie lepiej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, tak jak panie bardzo o siebie dbają. Manicure, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni koronują idealnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej mody?

To zaskakujące, lecz prawdziwe. Nowe trendy z pewnością przypadną do gustu odważnym panom. Wracają odważne kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części odzienia. Dla mężczyzn (Dla Mężczyzny Bench od Ceneo) projektanci przygotowali naprawdę dużo nowych projektów.

Wielu panów ma spory dylemat, a mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Kolejne propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, lecz panowie zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania oraz oczekiwania klientów płci męskiej, więc mogą w tak krótkim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać dzisiaj na rynku odzieżowym.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty oraz szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odbiegały od znanych form i tradycyjnych proporcji. Na jesień dobre są również koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tu: link).

Zanikanie różnic między garderobą męska a damską stało się faktem. Męska moda nawiązuje do mody kobiecej – fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki duży wybór może sprawić mętlik . Ci odważni z pewnością podejmą ryzyko i będą eksperymentować. Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się zwariować i rozsądnie wybrać jeden konkretnie dopasowany do indywidualnej osobowości. Uczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.