przed zabiegiem kosmetycznym

W jaki sposób nieco znerwicowana pracą pani może się zrelaksować i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda i moda to współcześnie bardzo powszechnie używane słowa. Paniom, a szczególnie strojnisiom, zależy na tym, aby przez długie lata zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednak do łatwych raczej się nie zalicza. A to za sprawą niezwykle stresującej pracy, której niewiasty bez pamięci się poświęcają. Tak czy inaczej, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za błyskotliwą karierę w reklamie. Efektem nieprzespanych nocy oraz nadużywania używek są podkrążone oczy i pozbawiona blasku cera.

kobiety w SPA
Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne wyczerpanie organizmu coraz mocniej daje o sobie znać, to sygnał, że warto przystopować. Pozostającym bez pracy trzydziestolatkom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei padającym z nóg bizneswomen można zaoferować zabiegi kosmetyczne, tym razem nade wszystko w celach poprawy stanu urody.
Jedną ze świetnych i powszechnie dostępnych kuracji jest endermolifting (warto się zapoznać ze źródłem). Zabieg stosowany bywa na twarz, a jego efektem będzie redukcja zmarszczek i znacząca poprawa jędrności skóry. Endermolifting stosuje się także w przypadku, gdy dama chce chociaż trochę poprawić kontur twarzy. A jeśli dana narzeczona zechce zaskoczyć swoim wyglądem partnera, to rzeczony zabieg będzie w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem – poza wymienionymi w tym miejscu korzyściami, trzeba także pamiętać o tym, że jeszcze jednym plusem tej kuracji bywa zmniejszenie tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

atrakcyjny link
Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc czuć się komfortowo podczas biznesowych meetingów, zwłaszcza jeżeli pani jest delegowana na prelegenta, trzeba pozbyć się wszystkich niedoskonałości. A do nich kosmetolodzy zaliczają przykładowo przebarwienia, blizny bądź rozstępy. Z takimi defektami skóry świetnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki cyklowi zabiegów cera klientki stanie się o niebo młodsza, a pani wróci do domu w lepszym nastroju, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez kilka następnych tygodni.

Aby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar powinien się znaleźć w odpowiednich rękach, co pozostaje równoznaczne z tym, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i dyplomowany kosmetolog. A poza tym, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on czterdziestolatce kilka ważnych pytań, a od otrzymanych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – niektóre choroby mogą być bazą do odmowy wykonania np. mezoterapii bezigłowej.