images

Jak wyglądać dobrze w pochmurne dni

Jednym z wartych uwagi elementów naszego ubrania są akcesoria. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego stylu i upodobań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z delikatnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to nieprzeciętne połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. Postarajmysię wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na kolejne wydatki.

Nasze ubrania

Mimo tego, że, iż jest coraz zimniej ubierajmy się w sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z delikatnym lub (zalecamy tą stronę) bardziej odważnym wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka http://hurtowniarecznikow.pl/ kozaczki na obcasie aby wyszczuplały naszą sylwetkę. pamiętajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Powinniśmy dobierać strój tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Możemy zdefiniować nasz kształt na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także poszukać czegoś w internecie lub skorzystać z porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych szafach nie może zabraknąć ciuchów w kolorze czerwonym oraz kolorów ziemi. Łączmy je z miękkimi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym make upem. W naszych torebkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla śmielszychkobiet topowym trendem mogą okazać się ćwieki oraz militarne wzory.

W tej chwili, w sklepach dostępnych jest wiele wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pospacerujmy do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszej garderobie.