Modny mężczyzna

Jak nosić we wzory?

Współczesna moda stawia nas przed miliony opcji. W sumie ciężko stwierdzić, które są rzeczywiście trafne. Czegokolwiek byśmy nie założyli na pewno zostanie przez kogoś skrytykowane. Dobrze jest, więc ubierając coś na siebie pamiętajmy, żeby dobrze się w tym czuć. To 50% sukcesu. Reszta to właściwe dopasowanie poszczególnych ciuchów.

Kolorowe spodnie męskie

Wiele ludzi ma problem z tym, co, do czego ubrać. Odpowiedź jest prosta: im mniej tym lepiej. Na przykład, jeśli wybierzemy zielone spodnie postawmy na czarny T-shirt. A jeśli w naszej głowie pojawia się pytanie dotyczące wzorami na ubraniach np. Jak nosić wzorzyste spodnie? Odpowiedź też jest banalna: tak jak nam wygodnie. Wzorzyste spodnie (damskie spodnie jeansowe) sprawiają, że wyglądamy na kilka kilogramów więcej.

Jeżeli, więc nie jesteśmy wyjątkowo szczupło lepiej zrezygnujmy ze spodni we wzory, chyba, że będą to podłużne prążki, wtedy można się skusić. Wzorzyste spodnie mają to do siebie, że powinny zostać jedynym mocniejszym akcentem naszego stroju. Nie potrzebują już żadnych dodatków. Nie wybierajmy, więc z krzykliwego koloru bluzki, czy kurtki, pozwólmy na to wzór na spodniach „zrobiły cały strój”.

Różne spodnie męskie

Zwykłe wyjście do kina może stać się problematyczne, jeżeli nie będziemy wiedzieli, odpowiedniego stroju. Jeśli stanowisko pracy wymaga od nas służbowego stroju gdzieś w naszej podświadomości może kiełkować uczucie, że przywdziewając na siebie coś mniej klasycznego robimy z siebie wariatów. Jednak poza godzinami naszych profesjonalnych zajęć, dla zachowania równowagi dobrze byłoby gdybyśmy trochę powariowali z tym, co mamy zamiar na siebie założyć. Wybierzmy z garderoby wzorzyste spodnie (więcej tu) i dajmy wszystkim do zrozumienia, że tylko w pracy połknęliśmy kij, a a tak każdego dnia jesteśmy zwariowani i pełni radości.

Wzorzyste spodnie obędą się bez żadnych dodatków same w sobie są świetnym dodatkiem. Tak, więc warto zastanowić się kupnie takich spodni, jeśli jeszcze nie mamy go w garderoby. Pamiętajmy, że nie musimy na początek stawiać na szarawarów w różnobarwne kwiaty, możemy najpierw skusić się na jakiś spokojniejszy wzór w jednym odcieniu. Warto pamiętać, że moda, ta codzienna powinna być dla każdego po pierwsze zabawą. Nie martwmy się tym, co powie pani z kiosku, pamiętajmy, że to nikt inny tylko my mamy czuć się fajnie w tym, co ubieramy na siebie.