Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty

W jaki sposób zmienić swoją figurę przy pomocy dobrze dobranych ciuchów?

Mało osób może się pochwalić świetną figurą. Tylko co niektórzy otrzymali takową w darze od natury. W większości przypadków o doskonałe kształty należy odrobinę powalczyć. Niestety, nasz obecny model życia zdecydowanie nam w tym przeszkadza.


trendy w style=

Zbyt dużo czasu spędzamy za biurkiem, nie jemy racjonalnie i nie uprawiamy żadnych sportów. Nawet jeżeli dopiero co rozpoczęliśmy nowe, zdrowsze życie, sylwetka nie wypięknieje się błyskawicznie. Współczesne trendy w modzie wychodzą naprzeciw naszym potrzebom. Słynne pisma o modzie co raz częściej prezentują modelki o pełniejszych kształtach. Ale jeśli i do takiego ideału nam jeszcze daleko, warto nieco poeksperymentować z ubraniami.

Kobiety muszą zacząć od zakupienia dobrej bielizny. Okazuje się, że Polki nie umieją wybrać sobie właściwego rozmiaru stanika. Zazwyczaj wybieramy za mały. Stąd też warto kupić rzeczy najlepszej jakości, które doskonale wymodelują naszą sylwetkę. Bielizna triumph pomoże nam pięknie uwydatnić biust i zakryć wystający brzuch. Inne interesujące artykuły odzieżowe: polecane bluzy męskie.

Gdy mamy na sobie już wyszczuplającą bieliznę, powinniśmy zastanowić się nad wyborem odpowiedniego ubioru. Jeżeli naszym największym koszmarem jest odstający brzuch, doskonale ukryje go sukienka z modną baskinką. Ten modowy hit kilku ostatnich sezonów sprawi, że ten niedostatek sylwetki będzie dobrze zamaskowany. W dodatku, ta magiczna falbana pięknie zaakcentuje naszą talię. Polecam: .

Jeżeli mamy dodatkowe kilogramy, nie zakładajmy elastycznych tkanin, które tylko podkreślą nieestetyczne fałdki. Należy się skupić na odkrywaniu naszych atutów. Jeśli mamy kształtne łydki, zakładajmy takie spódnice, które właściwie je wyeksponują. Właścicielki imponującego biustu powinny zrezygnować z zapinanych pod szyją bluzek i golfów, które sprawią, że górna część sylwetki staje się zbyt masywna.
Nie zapominajmy, że póki sami nie zaakceptujemy swojej aparycji, tak naprawdę w niczym nie będziemy czuć się wystarczająco dobrze. Musimy najpierw pokochać swoje ciało i uśmiechnąć się do siebie w lustrze. Pozytywne nastawienie to recepta na sukces.