T-shirt

Humor jest w na TOP-ie – czyli o zabawnych koszulkach

We współczesnym świecie człowiek jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko dorównywać innym, ale także spośród innych się wyróżniać, o ile chce być zauważony. Ludzie wykorzystują w tym celu mniej lub bardziej nowatorskie sposoby, żeby wybić się z tłumu i zostać zapamiętanym. Przeważnie swoją indywidualność podkreśla się poprzez urodę (spektakularny kolor włosów, nienaganna cera, idealna sylwetka, wytatuowane ciało), ale również poprzez ubrania.

T-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza ten ostatni sposób jest dość popularny i chętnie wykorzystywany, ponieważ w wielu sytuacjach przy małym nakładzie finansowym możemy rzeczywiście wyróżnić się na tle otoczenia.Dobrym przykładem są chociażby śmieszne koszulki męskie bądź damskie, które można kupić w niejednym sklepie. Jednak, to, jakie wrażenie będziemy sprawiać dzięki tego rodzaju koszulce zależy od kilku czynników i nie zawsze pierwsza lepsza z brzegu koszulka będzie celnym wyborem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że zakładająca je osoba ma wyglądać kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym kontekście. Dobrze dobrana koszulka – przejdź do serwisu – z humorem będzie przykuwać uwagę innych i powodować pozytywne reakcje.

Zabawne koszulki mogą być śmieszne dzięki wykorzystaniu niebanalnego hasła lub niebanalnej grafiki. Czasami nawet zwyczajna biała koszulka z normalnymi napisami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli hasło na niej zawarte jest naprawdę zabawne. Jednostki, które decydują się na śmieszne koszulki chcą za ich pomocą podkreślić swoją osobowość. Najczęściej noszą je osoby, które mają dystans do siebie i do innych. Zwykle też koszulka tego rodzaju może wiele powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni i kobiety mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby bądź upodobania, a także swoje antypatie i poglądy. Żart od zawsze był i jest dobrym sposobem na to, by powiedzieć coś o sobie i o rzeczywistości w sympatyczny i do przyjęcia przez każdego sposób, nawet, jeżeli chodzi o sprawy trudne i niełatwe do przekazania. Zabawne koszulki można bez problemów znaleźć w internecie (ciekawe koszulki). Znajduje się tu rozbudowany ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie możemy przejrzeć każdą koszulkę z osobna i przekonać się, która z nich rzeczywiście odpowiada naszemu poczuciu humoru.