Gdzie da się zlikwidować bliznę?

Skóra stanowi jeden z najważniejszych elementów kobiecej urody. Gładka, perfekcyjna i promienna cera może być powodem do radości, podczas gdy przebarwienia skórne najczęściej są przyczyną wielkiej frustracji. Na szczęście innowacyjna technologia daje nam możliwość pokonania problemów, które jeszcze kilkanaście lat temu uważano za niemożliwe do rozwiązania.

blizna

Autor: labormikro
Źródło: http://www.flickr.com

Należały do nich w szczególności nieodwracalne uszkodzenia powierzchni skóry i zbędne owłosienie w odsłoniętych partiach ciała. Nietrudno sobie wyobrazić, jak ogromną tragedią dla dbającej o siebie osoby będzie rzucająca się w oczy (poczytaj więcej na temat operacje zeza optegra) blizna w odkrytym miejscu czy też kłopotliwy, szpecący wąsik. Z pomocą w walce z tego rodzaju niedostatkami przybywa nauka. Jednym z najbardziej upowszechnionych przykładów wynalazków, które wykorzystywane są również w służbie kobiecego piękna jest laser. Z jego pomocą przeprowadza się zabiegi takie jak depilacja laserowa lub usuwanie blizn, które pozwalają na uzyskanie idealnie gładkiej, jednolitej skóry (czytaj ).

Wybór sposobu na pozbycie się zbytecznego owłosienia jest kwestią nie tylko piękna czy higieny, ale również wygody i oszczędności czasu. Dzisiaj pod ręką mamy mnóstwo środków, które różnią się od siebie ceną, częstotliwością używania, a zwłaszcza efektywnością. Powszechnie stosowane metody depilacji , takie jak golarka, depilatory elektryczne,różnorodne kremy, pasty, woski czy plastry bezsprzecznie mają sporo plusów. Są tanie,łatwo dostępne i proste w użyciu. Ich największą wadą jest natomiast trwałość osiągniętego rezultatu. Usunięte za ich pomocą włoski szybko odrastają, czemu często towarzyszy swędzenie, podrażnienie lub zapalenie skóry. Warto zatem przeanalizować tę kwestię i wybrać metodę, która zapewni nam długotrwałe efekty. Depilacja laserowa skutecznie rozwiąże problem zbędnego owłosienia na nogach, pod pachami, na twarzy oraz w strefie intymnej.

blizna

Autor: Felix Montino
Źródło: http://www.flickr.com

Laser to przyrząd, które przywróci pewność siebie również wszystkim posiadaczkom szpecących blizn pooperacyjnych, powypadkowych oraz potrądzikowych. Choć popularne powiedzenie mówi, że blizny zdobią wojownika, a obecność szram jestznakiem siły i zwycięstwa nad słabością ciała, warto rozważyć ich usunięcie. Usuwanie blizn laserem należy dziś do dających najlepsze rezultatymetod walki z tego rodzaju defektami skórnymi. Zabiegi z użyciem lasera można wykonać w gabinetach kosmetycznych w całej Polsce, a ichwyjątkowo bogatą ofertą może się pochwalić Warszawa.