6 standardów podstawowej garderoby stylowego mężczyzny

Dziś stylowy mężczyzna to jest nastawiony na sukces i zazwyczaj dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój ubiór manifestuj pozycję społeczną. Zazwyczaj ma świadomość, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup odpowiednich ubrań do korzystna inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku biznesowym. Przykładowo na spotkaniu z klientem, czy w innych typowych sytuacjach służbowych liczy się pierwsze wrażenie, stąd też lepiej uzupełnić swoją garderobę.

Continue reading „6 standardów podstawowej garderoby stylowego mężczyzny”

Szpilki, botki, torby dla mężczyzn – dodatki dla szyku orazniewychodzącej z mody elegancji

Uszyte ze skóry buty oraz dodatki bez wątpienia zaliczane są do ponadczasowych elementów ubioru, które nigdy nie wyjdą z mody. W przypadku przedstawicielek płci pięknej buty na szpilce i półbuty damskie na kilkucentymetrowym obcasie stanowią bez wątpienia naprawdę elegancki typ obuwia, jaki każda przedstawicielka płci pięknej może założyć na własne stopy.

Continue reading „Szpilki, botki, torby dla mężczyzn – dodatki dla szyku orazniewychodzącej z mody elegancji”

Co ubierać na co dzień, by zyskać uznanie swojej ukochanej i czuć się komfortowo?

Ubiór to codzienny problem wielu panów. Nie wiedzą, co założyć ani do pracy, ani w normalny, wolny dzień, kiedy idą do znajomych albo mają wyjazd z ukochaną. Stanowi to dla nich w zasadzie ogromne wyzwanie, jakiemu nie umieją sprostać, aż niekiedy boli ich od tego głowa. Z tej racji warto poznać parę sugestii, dzięki którym decyzje ubraniowe będzie zdecydowanie łatwiej podejmować i mężczyzna już nigdy nie będzie mieć wrażenia, jakby nie pasował do sytuacji.

Continue reading „Co ubierać na co dzień, by zyskać uznanie swojej ukochanej i czuć się komfortowo?”

Dress code to niemalże biblia większości mężczyzn zatrudnionych w firmach, w których oficjalny strój dodaje powagi i zaświadcza o ich profesjonalizmie

W większości światowych koncernów, w ambasadach dyplomatycznych czy instytucjach finansowych wszelkiego typu pracownicy wydają się być wycięci z szablonu. Charakterystyczny strój, niemalże jednakowe buty i niemalże jednakowy uśmiech na twarzy powoduje, że ludzi ci czują się jednakowi, niezależnie od tego jakie zajmują stanowisko. Nie jest zatem dziwne, że zdecydowanie narzucane normy dotyczące ubioru nikomu nie przeszkadzają.

Continue reading „Dress code to niemalże biblia większości mężczyzn zatrudnionych w firmach, w których oficjalny strój dodaje powagi i zaświadcza o ich profesjonalizmie”