portfel i pieniądze

Galanteria ze skóry kapitalnym prezentem na każdą okazję

Święto Zakochanych to czas kiedy zakochani poszukują prezentów dla swych partnerów. Zwykle ta okazja jest świętowana przez osoby młode, celebrujące nowe tradycje. Ten obyczaj pobudzany jest przez handlarzy oczekujących podwyższenie zysków, okres ten bowiem jest okresem plonów dla zbywców wszelkiego rodzaju drobiazgów. Hurtownia galanterii skórzanej już kilka tygodni wcześniej pracuje na pełnych obrotach. Zlecenia napływają obszernym potokiem zaś obroty wysoce wzrastają.

Portfel
Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nie mam nic przeciwko dawaniu sobie drobnych podarków z dowolnej okazji, jednak trochę denerwuje mnie pewien nacisk wywierany na nabywcach w tym okresie. Zwolennicy tego święta nie widzą jednak nic złego w podążaniu za modą która niesie z sobą pozytywne emocje, nawet jeśli konieczne staje się otwarcie portfela – przejdź do serwisu. Skoro tak, wypada zastanowić się co ukochanej/ukochanemu podarować.
Możliwe są dwa sposoby załatwienia problemu; dowcipny i konkretny. Kiedy znamy partnera należycie długo wiemy jakie ma poczucie humoru. Dla jednych będzie to na przykład komiczna bielizna, dla innych erotyczne gry czy inny zabawny gadżet. Dla osób o bardziej konserwatywnych zasadach możemy wybrać coś praktycznego a jednocześnie wytwornego. Panie szukające właśnie takiego upominku winny wbić w wyszukiwarce hasło: portfele męskie skórzane, a znajdą na pewno ciekawy prezent dla swojego drogiego mężczyzny.
Elegancki mężczyzna bowiem kieruje uwagę na szczegóły, więc przynajmniej próbuje dopieścić je w taki sposób, aby wyglądać ciekawie (lecz by nie było znać włożonego w to wysiłku). Poniektórzy mówią nawet iż – podobnie jak obuwie – takowe drobiazgi jak portfele męskie skórzane świadczą o ich właścicielach – kliknij.

Mężczyzna
Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio dobrany ów przedmiot wskazuje na poczucie piękna posiadacza a – jeśli jest wykonany na zlecenie – także o jego charakterze. Naturalnie dla obeznanej kobiety takie dylematy który portfel wybrać – to bagatelka, zadanie do wypełnienia w godzinach pomiędzy śniadaniem a dojściem do pracy. Wiadomo bowiem iż kolację w tym dniu sponsoruje mężczyzna, tak więc obowiązki kucharskie chwilowo zostają odłożone na inną okazję. No chyba że gotujemy we dwoje.