Trendy we fryzurach na lato 2015r.

Kobiece i naturalnie ułożone – takie powinny być fryzury na lato 2015. Modne będą wszelkie długości włosów, a najważniejszym elementem stylizacji okaże się kolor. Najbardziej pożądany odcień to tzw. „brond”, czyli połączenie brązu i słonecznego blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony swobodnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, gdzie kolory widocznie się oddzielały. Przejście koloru jest delikatne. Nie zapominajmy też o rudościach czy takich trendach jak granny hair.

Continue reading „Trendy we fryzurach na lato 2015r.”

Kilka praktycznych oraz użytecznych informacji dla bizneswomen, które w najbliższym czasie planują otworzyć własny gabinet kosmetyczny albo fryzjerski

Białogłowy wprost uwielbiają dbać o swój wygląd, lecz to jeszcze nie wszystko. Z chęcią dekorują również domowe wnętrza i o wiele częściej niż partnerzy są estetami. Gdy trzydziestolatka idzie do dentysty, to z pewnością wprzódy nie zawaha się skontrolować, jak prezentuje się gabinet. Jeśli jego wygląd będzie pozostawiał dużo do życzenia, to niedoszła pacjentka uskarżająca się na potworny ból zęba, poszuka ratunku u konkurencji. Taka sytuacja powtórzy się także w przypadku salonów fryzjerskich. A trzeba pamiętać o tym, że nawet lekko zniszczone meble fryzjerskie będą wystawiać zakładowi nie najlepszą ocenę.

Continue reading „Kilka praktycznych oraz użytecznych informacji dla bizneswomen, które w najbliższym czasie planują otworzyć własny gabinet kosmetyczny albo fryzjerski”

Jak najlepiej ułożyć piękną fryzurę?

Nikomu nie trzeba raczej nawet mówić o tym, że piękne i zadbane włosy są niezwykle ważną kwestią dla praktycznie każdego, kto tylko chciałby naprawdę atrakcyjnie prezentować się w oczach innych ludzi. Mogą one mieć ogromny wręcz wpływ na cały nasz wygląd, więc absolutnie w każdym przypadku powinniśmy dbać o nie z najwyższą możliwą uwagą.

Continue reading „Jak najlepiej ułożyć piękną fryzurę?”