Firma north face płaszcz dla pań, zabezpieczenia kolarskie

Firma North Face z niemal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z nadzwyczaj rozpoznawalnych marek na całym świecie. Towary tej firmy zawsze są kojarzone z wysoką jakością, oraz troską o detale. Propozycja owej marki jest szeroka i włącza odzież, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego gatunku ekwipunek. Ekwipunek North Face , poza konfekcją i butami, w większości objęty jest dozgonną gwarancją.

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Marka kładzie nadzwyczaj duży nacisk na rozwój technologii i podmiotowe rozwiązania, które poprzez liczne patenty jest możliwość spotykać jedynie w ich ubraniach, czy sprzęcie sportowym, przykładem może być technologia thermoball. Firma z roku na rok coraz to bardziej się rozkręca. Rozpoczynając od ubrań do wspinaczki przeszła na dodatkowe rynki dotyczące sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet ubrań i butów do użytku codziennego.

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym gwarantuje ochronę przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoszczelnej, oddychającej powłoki zewnętrznej i wpinanej na suwak powłoki wewnętrznej z izolacją z gęsiego puchu. Warstwa zewnętrzna ma środkowy, dwustronny suwak z patką zapinaną na zatrzaski, odczepiany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na napy, dwie kieszenie o bocznym wejściu, środkową kieszeń na sprzęty elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

zakamuflowanym zamknięciem. Fason płaszcza zezwala na znakomite dostosowanie do układu kobiecej sylwetki. Jest wytworny, gwarantuje duży komfort termiczny. Płaszcz damski North Face doskonale sprawdzi się do powszedniego użytkNorth Face (pełna treść)e zimowe dni – sprawdź stronę.

Firma The North Face ma w własnej kolekcji rękawki kolarskie zrealizowane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, przewiewnej tkaniny. Przynoszą zabezpieczenie przed wiatrem i zmniejszoną temperaturą. Warstwa wewnętrzna dostarcza bezzwłoczne odprowadzanie wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra zostaje sucha, nawet w toku silnego wysiłku. Zewnętrzna część jest odpowiedzialna za termoizolację i utrzymanie perfekcyjnej ciepłoty ciała. Delikatniejsza tkanina od wewnętrznej strony łokci polepsza przepływ powietrza także zapobiega utrudnianiu ruchów.