płaszcz

Elegancki płaszcz damski idealnym środkiem na uwypuklenie kobiecej natury

Wszystkie strojnisie, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, chcą w swojej szafce posiadać ubiory na wyjątkowe okazje. Kiedy trzeba ubierać się okazale, liczy się prostota i modny sposób uszycia. Na jesienną porę lub zimową porę obowiązkową częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Wystawnie obchodzone uroczystości rodzinne, kluczowe konferencje w przedsiębiorstwie, wizyty u dawno niewidzianych pobratymców wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz
Autor: Axami
Źródło: Axami
Powodów do zakupów może być kilka. Elegancki płaszcz damski to przecież temat rannych rozmów w powszechnych programach w telewizji, artykułów w poradnikach dla pań i oczywiście niekończących się plotek przy wybornej kawie. Skoro taki płaszcz jest modny i wszyscy o nim szepczą, to naprawdę niełatwo go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wydanie ostatniej złotówki z konta w banku.

Wybór kolorystyki i kroju zależą od poczucia piękna i okazji, na które elegancki płaszcz będzie zakładany. Na schadzki i damskie wypady do teatru przyda się płaszcz imitujący sierść pumy. Natomiast cętki świadczyć będą o ekstrawagancji, śmiałości i chęci wywarcia sporego wrażenia na rozmówcach. Bardziej spokojne wzory i okrycia wierzchnie uszyte z materiału w jednolitym kolorze zakupią elegantki po 60-tce.

Długie płaszcze nie bywają obecnie tak modne, jak te krótkie, czyli sięgające maksymalnie do kolan. Zapinane bywają najczęściej na guziki, które krawcowa rozmieściła w równych odległościach, w jednym rzędzie lub dwóch. Zapasowym rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze paski na biodrach. Tak czy owak, płaszcze z dumą wiszą w mnogich sklepowych witrynach i kuszą
płaszcz
Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

spieszące chodnikiem atrakcyjne kobiety.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, z chęcią pozna sztuczki specjalisty od wyglądu. Aby trochę odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do zeszłorocznego ubrania nowe dodatki: przewiewną, bez wzorku apaszkę, długi szalik w cienkie paski albo po prostu dopiero co nabytą niewielką, skórzaną torebkę. Żona zawsze może liczyć na prezent urodzinowy lub imieninowy od męża. Elegancki płaszcz damski będzie prezentował się wystrzałowo w zestawieniu z otrzymanymi dziś długimi, srebrnymi klipsami albo rękawiczkami z wyjątkowo ogrzewającej anilany.