Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme

Ekskluzywny sklep dla wymagających

Gdy w 1975 roku Amancio Ortega zakładał swój pierwszy butik w La Coruni chyba nie spodziewał się, że trzydzieści lat później zostanie najzamożniejszym obywatelem półwyspu iberyjskiego i zajmie piątą lokatę w katalogu globalnych bogaczy w 2012 roku. A może był nastawiony tak pozytywnie, że jego plany się zrealizowany? Trudno orzec.
buty
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest za to pewne to to, że współcześnie każda kolekcja Zara jest przyjmowana w świecie trendów z wielkim zainteresowaniem. Nie dziwota, każdy kto zapozna się z propozycjami modowego giganta – na stronie WWW, w magazynie branżowym lub w telewizji – na pewno dostrzeże, że designy są pomyślane idealnie, a surowce użyte do produkcji są najwyższej jakości. W zasadzie w tych 2 atrybutach można zauważyć źródła błyskotliwego sukcesu iberyjskiego biznesmena.

Istotną rolę posiada także sprawny marketing. Od pewnego czasu główną twarzą tej renomowanej marki jest wielki piłkarz i słynny celebryta – David Beckham. Celem reklamy w tym przypadku jest świeża bieliźniana kolekcja Zara. Kontraktowanie sław do promowania firmy to klasyczne posunięcie biznesowe, które daje mnóstwo korzyści marce. Ale tak czy inaczej, Zara nie potrzebuje wielkich nakładów na promocję, bo firma ta jest znakomicie rozpoznawana na całym świecie. Banery ze słowem Zara spotkasz w pięćdziesięciu krajach świata.

buty damskie
Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to czas silnie kapryśnej pogody – wszakże mówi się, że w marcu jak w garncu. Tygodnie bywają bardzo słoneczne, jednakże zdarza się, że pojawiają się intensywne opady. Na takie wilgotne dni dobre będą eleganckie kozaki Zara, dostępne w świeżej kolekcji tej renomowanej marki. Jeżeli nie masz ochoty opuszczać domu, by oglądać towary w butiku, możesz zapoznać się bliżej z nowatorską witryną WWW firmy, na której znajdują się fajne narzędzia multimedialne, które ułatwią zakup kreacji. Mowa Rzecz idzie tu o wirtualnej przymierzalni, w której ciuchy wdziewa się na postacie modeli.

Źródło: domodi