W dzisiejszych czasach naprawdę wiele zależy od tego jak się prezentujemy wizualnie.

W dzisiejszych czasach bardzo dużo zależy od tego w jaki sposób się prezentujemy. Wizerunek jest ważnym aspektem podczas poznawania nowych ludzi, ponieważ pierwsze wrażenie mamy możliwość zrobić tylko jeden raz.

Continue reading „W dzisiejszych czasach naprawdę wiele zależy od tego jak się prezentujemy wizualnie.”

Aktówki dla pań z gwarancją zadowolenia

Wszyscy znamy okazje, które wywierają presję właściwego przygotowania. Otrzymując pracę w prestiżowej firmie warto dostosować się do zastanych w danej grupie norm. Istotne jest zachowanie konwenansów, przyjęcie panujących zasad oraz wpasowanie się do atmosfery miejsca pracy. Ważne będzie nie tylko odpowiednie wypełnianie poleceń służbowych. Równie ważny jest wygląd, który pozwoli godnie reprezentować swoje miejsce pracy.

Continue reading „Aktówki dla pań z gwarancją zadowolenia”

Skórzane aktówki męskie to połączenie klasy oraz praktyczności na każdy dzień w pracy

Dzisiaj stwierdzenie, że mężczyźni kierują uwagę na wizerunek jest jak najbardziej prawdziwe i zasadne. Jednoczy się to głównie ze zmianą charakteru pracy- znaczna mnogość mężczyzn zajmuje teraz wysokie pozycje w korporacjach, a odchodzi od pracy fizycznej. Z tego powodu zmiana dotknęła między innymi stylu ubierania się, co da się zaobserwować na ulicach polskich miast. Istnieją pewne standardy, do których dąży każdy, wysoko usytuowany mężczyzna.

Continue reading „Skórzane aktówki męskie to połączenie klasy oraz praktyczności na każdy dzień w pracy”

Strój – jak go dobrze dobrać w każdej sytuacji?

O tym, jak niezwykle ważne jest, aby umieć dobrać strój do każdej okoliczności, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Przecież od dawna wiadomo, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Każdy z nas wyrabia sobie jakąś opinię na temat spotkanych w różnych sytuacjach osób. Ale i każdy z nas sam jest każdego dnia oceniany – przez znajomych, współpracowników, nauczycieli, bliskich, przez potencjalne sympatie. A od tego, jakie podejście mają do nas inni ludzie, sporo może zależeć.

Continue reading „Strój – jak go dobrze dobrać w każdej sytuacji?”

Szczególne wydarzenia wymagają wyjątkowego ubioru

Są takie uroczystości, na których panuje ścisły dress code i każdy powinien się go dokładnie trzymać. Im istotniejszy jest bal na który się udajemy, tym bez wątpienia większa jest pewność, że będzie na nim panował strój wieczorowy, który rządzi się własnymi prawami i który w pewnym stopniu pokazuje, czy umiemy ubrać się dobrze do obowiązującej sytuacji. I o ile w niektórych przypadkach można nagiąć trochę zasady, to jednak tutaj bez wątpienia musimy się mocno trzymać wytycznych.

Continue reading „Szczególne wydarzenia wymagają wyjątkowego ubioru”