Jakie nowości zaskoczą nas tej jesieni

Trendy jesień 2013 to po pierwsze duże pole do kreatywności dla ludzi bawiących się modą. Odnajdziemy pośród nich ponownie powrót do modnych kiedyś dodatków. buty na koturnie w wydaniu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą kluczem do sezonu. Nie zabraknie także pośród tkanin motywów zwierzęcych, które bezbłędnie będą się komponować z jednobarwną fakturą reszty zestawienia.

Continue reading „Jakie nowości zaskoczą nas tej jesieni”

Skarpety sportowe, czyli obowiązkowe dodatki w każdej garderobie.

Każdy z nas od czasu do czasu musi udać się do sklepu odzieżowego i zakupić sobie przykładowo nowe t-shirty, spodnie, koszulę ewentualnie bluzę albo sweter. Ten obowiązek dotyka nas wszystkich – tak samo mężczyzn, jak i również panie, niemniej to zazwyczaj kobiety odczuwają z tej przyczyny większą przyjemność.

Continue reading „Skarpety sportowe, czyli obowiązkowe dodatki w każdej garderobie.”

Elementarz damskich i męskich stylizacji – na co powinno się zwrócić największą uwagę?

W aktualnej chwili moda jest czymś bardzo zmiennym, z sezonu na sezon kreowane są nowe trendy, a centra handlowe zasypywane są odzieżą wszelkiego typu. Gdy udajemy się na zakupy, bardzo często pod wpływem ilości oglądanych i przymierzanych rzeczy dostajemy zawrotu głowy. W obliczu tak wielkiego wyboru zwykle mamy po prostu kłopot z podjęciem decyzji, co kupić.

Continue reading „Elementarz damskich i męskich stylizacji – na co powinno się zwrócić największą uwagę?”