garnitur

Dobrze ubrany mężczyzna

Kimkolwiek jesteśmy, musimy czasem wyjść na chrzciny, komunię czy wesele.
Wtedy obowiązujące są absolutnie ubrania wizytowe. W męskiej szafie najważniejszym elementem jest garnitur. Zawsze na czasie? Wbrew pozorom nie czarny, lecz granatowy. To odcień, który na wybiegach występuje co sezon.

garnitur
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Koszule, niby tak oczywisty element męskiej garderoby, również wymagają chwili uwagi przed udaniem się do sklepu. Sklepy internetowe służą jednak pomocą – eleganckie koszule męskie.
O gatunku koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny. Czy jeśli temperatury latem sięgają 40 stopni i więcej mamy przyzwolenie na pójście z wybranką do ołtarza w koszuli z krótkim rękawem? Nigdy.

Kliknij bez obaw tu a przekonasz się, że w najświeższym źródle (https://maximgroup.pl/laptopy/16-18-9.html) opublikowano bardzo interesujące informacje. One też są dające do myślenia.

Spod marynarki zawsze musi wystawać mankiet koszuli. Niestety, dużo panów tak chodzi w Polsce, mimo wszystko w świecie to nie nie występuje. Dobrze wygląda, jeżeli mężczyzna latem ma dobrą koszulę i podwinięte rękawy. To absolutnie wystarcza.

Zalecanym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który W wielu przypadkach stanowi element podkreślający charakter mężczyzny. Jest dodatkiem ponadczasowym bez względu na różne trendy i zmiany w świecie mody. Wiadomo, nowy sezon niesie ze sobą zmiany lecz moda często do nas wraca. Musimy dlatego zainwestować w parę dobrych jakościowo krawatów, gdyż będzie to zakup na wiele lat. Dobra rada: krawat musi być zawsze o ton ciemniejszy od koszuli.

garnitur
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com

Kompletując formalny strój (zerknij na tą stronę >> męskie paski skórzane), często zapominamy o doborze odpowiedniego paska do spodni. Najlepiej, by posiadał skromną, pozbawioną krzykliwych ozdób klamerkę. Obowiązkowo musi mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy założyć. W luźniejszym stylu, męskie paski skórzane mogą być plecione lub zamszowe. Te modele świetnie komponują się w towarzystwie lnianych tkanin.

W modzie męskiej od lat da się zauważyć buty ze szczególnie wydłużonymi czubkami (zainspirowane najwidoczniej wojną z Turkami). Weszły pod strzechy i ciężko je wygonić. Czas najwyższy to zmienić i powrócić do klasycznych, skórzanych butów. Trampki do garnituryu? Stylizacja osobliwa acz tylko dla mężczyzn, którzy szczególnie „czują modę”. A można ich obecnie spotkać coraz więcej…