Dlaczego opłaca się kupić sobie szampon do włosów z olejem z drzewa arganowego?

Higiena włosów to czasami spory kłopot. Szczególnie, gdy nasze włosy się szybko przetłuszczają, są mocno zmarnowane, niezbyt mocne i wątłe. Adekwatnie dopasowany szampon, w symbiozie z odżywką, to wtedy bardzo kluczowa kwestia.

Najkorzystniejszym sposobem jest zdecydowanie się na w pełni ekologiczne składniki, które zadziałają w taki sposób, że zniszczone włosy dostaną odżywienia i zregenerują się. Najpopularniejszym z takich specyfików jest olejek arganowy określany „eliksirem młodości”.

Zbawienne zastosowania oleju z drzewa arganowego znane są już od wielu wieków, kiedy to Marokańczycy wykorzystywali go zarówno do zadań upiększających, kuracyjnych i do jedzenia.

kręcone rude włosy

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Cywilizowane kultury doceniły tę substancję nie tak dawno, przez co stosuje się go jeszcze wyłącznie do produkcji leków i kosmetyków, natomiast prawie wcale nie wykorzystuje się go do gotowania. Olejek arganowy to kosmetyk, który wykorzystywany jest w najlepszych, docenianych salonach SPA. Olejek z argania spinosa działa korzystnie na nasz system funkcji życiowych, z tego względu warto w niego wyposażyć. Zdaje się być w swojej strukturze i parametrach niezaprzeczalnie nie do opisania, zwłaszcza, kiedy jest tłoczony niemechanicznie. Posiada mnóstwo potrzebnych właściwości leczniczych poświadczonych badaniami.

Użyteczny tekst? Jeżeli tak uważasz, przeczytaj inne tego rodzaju materiały na rozważany temat – bez grymaszenia kliknij tu, więcej zobaczysz w linku (http://www.englander.com.pl/kontakt/).

Szampon z dodatkiem olejku z drzewa arganowego jest tym samym wyjątkowo skuteczną pielęgnacją dla włosów –> olejki w najlepszych cenach.

Stworzone w oparciu o nie drażniącą bazę oczyszczającą produkty do włosów z domieszką olejku z drzewa arganowego to najlepsza terapia dla włosów wysuszonych, bo olejek arganowy bardzo szybko się absorbuje i od podstaw nawadnia włosy. Codzienne czyszczenie włosów takim preparatem efektywnie odbudowuje i wzmacnia strukturę włosa, dzięki zawartości w olejku arganowym składników takich jak: witamina E, kwasy fenolowe, kwas linolowy, oleinowy i wiele podobnych. Inne porady na: lokikoki.

Olejek arganowy jest bogaty w skwalen, który ochrania skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które przyczyniają się do znamion nowotworowych. Co najważniejsze, nigdy jeszcze nie zanotowano, w trakcie badań nad olejem z drzewa arganowego, żadnych reakcji ubocznych, w tym reakcji na tle alergicznym. Szampon z olejkiem arganowym jest więc zupełnie bezpieczny dla włosów.