torebka damska

Dlaczego nie powinniśmy kierować się tylko modą ale mieć swój sposób ubierania oraz poczucie estetyki

Obecne trendy odzwierciedlają dzisiejszy świat – są różnorodne, są szokujące, bywają spokojne, czasem są szybko przemijające a czasem długie. Trend modowy to część kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, trzeba też wiedzieć jak iść.

duże zakupy
Źródło: pixabay.com
Różne okazje, różnorodne stroje a także różnorakie ozdoby dobierzemy idąc do opery, inne na imprezę z udziałem sławnego rockmena, zupełnie odmienne gadżety wybierzemy do galerii kultury nowoczesnej. Jednym z zasadniczych dodatków odzieży noszonych przez panie jest torebka.

Korzystając z oferty internetowego sklepu z torebkami, możemy spodziewać się szerokiej oferty i atrakcyjnych cen. Podstawową zasadą jest adekwatne wybranie torby do okazji. Czym bliżej wieczoru, a sytuacja bardziej formalna, tym torba mniejsza. Duże, pakowne aktówki damskie (kliknij tu), zwisające z ramienia kobiety w eleganckiej sukni, popsują cały wygląd. Na wieczorowe wyjścia nie pasują także torebki płócienne, za to świetne będą te z z naszytymi świecidełkami, polakierowane czy z koralików. Reguła kolejna – im kobieta drobniejsza i niższa, tym torebka mniejsza i z małą ilością świecidełek.

sprawdź ofertę
Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Filigranową panią wielka, workowata torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi. Podobnie czyni to torebka która ma pełno metalowych ozdób, z mnóstwem frędzelków, ozdobnych zamków. Pani wysoka, a na dodatek dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torbę dużą, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzli jak również ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z maciupeńką torebeczką nie będzie jej pasować. Reguła kolejna objaśnia jak dopasować torby do fasonu i koloru stroju. Sporo kobiet nosi miejskie plecaczki jako torebki. Dlatego, że takie są aktualnie na topie. Mimo wszystko elegancki kostium i nawet najpiękniejszy modny plecaczek – jakoś trochę się gryzą.