images

Czas pomyśleć o wakacjach

Chociaż trwa jeszcze wiosna, na dworze gorąco niczym w sierpniu. Temperatura osiąga aż 32C! Tak wysokie temperatury sprzyjają wypadom w plener. Starczy w sobotni ranek przekąsić wcześnie śniadanko, włożyć komfortowy ubranie, potem wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i już można spędzić przyjemnie wolny weekendowy dzień. Można wyruszyć nad jeziorko, opalać się lub łowić ryby, wybrać się do parku – słowem – aktywnie spędzić swój wolny czas.

Doskonałym pomysłem jest też skorzystanie z oferty coraz to większej liczby obiektów sportowych: kortów, boisk do gry w piłkę, basenów czy sal gimnastycznych. W takim wypadku proponujemy modne męskie trampki i już ruszamy zadbać o tężyznę fizyczną!

Z pewnością przyda się nam ona, albowiem już niedługo zacznie się czas wakacyjny. Pojedziemy na letni wypoczynek do Kołobrzegu, Barcelony, na Kretę czy inne równie orientalne kraje. Warto już teraz rozglądnąć się za sandałami męskimi, koniecznymi w trakcie wakacyjnych wojaży po Europie i nie tylko. I tu bardzo ważna uwaga – ponieważ większość mężczyzn nie wybrała drogi pana Cejrowskiego i zakłada skarpety zatem należy pamiętać, iż nigdy nie można ubierać skarpet do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni – w maju mogą takie się zdarzyć – polecam półbuty dla mężczyzn idealnie pasujące do lnianego przewiewnego ubrania albo koszuli z krótkim rękawem. Tak odziany człowiek nie ma co się obawiać o swój wygląd – a co za tym idzie – pewność siebie podczas wieczornej potańcówki w hotelowym barze.

Późna wiosna i letnia pora niosą ze sobą wiele modowych pułapek. Bywa, że komfort walczy z naszym dobrym gustem i czasem wygoda wygrywa tę potyczkę. Niestety, nie każdy może nosić wszystko. O ile zimą i jesienią da się różne wpadki dosyć łatwo zamaskować swetrem lub płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby trzeba się dobrze zastanowić a nawet poradzić kogoś kto spojrzy na nas bezstronnie. Raczej nie polecałbym szczupłym i niskim mężczyznom bezrękawników czy też z dużym dekoltem, bowiem efekt może być przeciwny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie sprawa wygląda ze spodniami typu bermudy. Czasami miast zamaskować mankamenty w wyglądzie uwypuklają je.