kobieta w bluzce

Co w modzie piszczy?

Czas wiosenny wybuchła całą siłą. Ranki są chłodne, jednak w dzień już jest tak cieplutko, że warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co możemy jeszcze włożyć, a co z pewnością trzeba uzupełnić, nawet mężczyźni powinni uczynić właśnie teraz, tuż przed pełnią wiosny. Już za chwilkę na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z ciepłymi płaszczami, swetrami upatrzonymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I dobrze!

moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie będzie można pokazać swoją szczupłą sylwetkę pracowicie przecież budowaną przez intensywne treningi. Rzecz jasna z modą w początkowym odruchu kojarzymy kobiety ale nie jest to obecnie zasadą. Mężczyźni również lubią ciuszki.

Chyba najbardziej na czasie są ostatnio modne koszulki longsleeve, a więc powiedziawszy tak by niewtajemniczony człowiek zrozumiał i nie musiał zaglądać do słownika: jest to koszulka dla panów, dopasowana do skóry w taki sposób, aby ukazać silne strony wysportowanego pana, z rękawami półdługimi. Zatem koszulki longsleeve, to forma pośrednia pomiędzy koszulką z długim rękawem a koszulą z krótkim rękawkiem. Oczywiście nie ma przeszkód żeby jednocześnie była koszulką z aplikacjami. Modne ostatnio barwy to niebieski, turkus oraz rzecz jasna klasycznie biały. Dżentelmeni troszkę „okrągli” winni wziąć pod uwagę kupno obcisłe bluzki z długimi rękawami, ale nie bardzo obcisłej.

Jeśli uzupełniamy braki w garderobie dziecka albo nastoletniej latorośli możemy wybierać pośród wielu wzorów nie tylko jeżeli chodzi o kolorystykę. Dosyć prężną gałęzią tejże dziedziny mody są koszulki z aplikacjami. Oczywiście nadruki dostosowywane są do poziomu wiekowego pociechy.

Kiedy już ubraliśmy tatusia i młodzież, pora zainteresować sięgarderobą mamusi. Sukienki zostawmy w tej chwili w spokoju. Jednako jak w przypadku reszty rodzinki, zajmiemy się samymi koszulkami. Wybór jest ogromny! Najnowszym fasonem są tak zwane koszulki (sprawdź koszulki duże rozmiary na 2xldo8xl.pl) nietoperze. Od razu uspokajam ekologów, żadne z tych miłych zwierzaczków nie ucierpiało :) Bluzeczka przypomina nietoperza w czasie lotu – właśnie stąd ta oryginalna nazwa.