images

Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Zbliżający się sezon to czas modowych atrakcji. Warto jednak popatrzeć w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że zmienną jest, czerpie także z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym roku. Na topie pozostaną kwiatowe motywy, pojawiające się często na sukienkach. Oprócz nich można zacząć poszukiwać w sklepach wszystkiego, co ma na sobie subtelne wzory.

Dopełnieniem niejednolitych ciuchów, są wypełnione ćwiekami dodatki. To zwiastun widocznego już na ulicach Polski stylu militarnego: utrzymane w zielonych barwach ubrania to odskocznia od diabelnie kobiecych spódnic. Do tego możemy dołożyć czarne kurtki, wysokie trampki i już mamy styl rodem wideoklipów Madonny. A jest, w czym wybierać.

Dla kobiet lubiących podkreślać swoją kobiecość mamy intensywne akcenty. Optymistyczne kolory idealnie nadadzą się wiosną jak i latem. Z tym zestawić lejące materiały, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy upalne pory roku, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających poza tym ciemnych okularach (zobacz zobaczysz tu). Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed niezdrowym działaniem promieni słonecznych, ale przede wszystkim będą stanowiły świetne uzupełnienie naszego stroju i dodadzą naszej twarzy trochę zagadkowości.

Autor: RESERVED

Pośród modowych nowości nie powinno zabraknąć miejsca na eleganckie sukienki ślubne. Klasyczna elegancja znów rządzi. Która kobieta nie chciałaby iść do ołtarza mając na głowie falujący welon lub też spływający po podłodze kościoła długaśny tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają okazję wyśnić swój sen w rzeczywistości, bowiem takie właśnie suknie przygotowują dla nas firmy odzieżowe. Do tego rzecz jasna szpilka i mamy już odstawioną pannę młodą.

Trendy jesień 2013 zapowiadają się intrygująco. Na pewno wśród tylu różnorodności każda z nas wypatrzy dla siebie coś fascynującego, w czym prezentuje się wyśmienicie.