To, że masz obszerniejszy rozmiar, nie znaczy, że nie możesz ładnie się ubierać. Znajdź sklep dla puszystych

Zakupy powinny być źródłem radości, wszak to wyjątkowo cudowne, kiedy możemy nabyć sobie coś ładnego. Niestety, nie wszyscy mają możliwość cieszyć się dostępem do eleganckiej garderoby w swoim rozmiarze. Osoby puszyste nierzadko miewają problemy z zakupem modnej garderoby, bowiem najfajniejsze ciuszki szyje się w mniejszych rozmiarach. Na szczęście coraz częściej można napotkać butiki z garderobą dla osób o bardziej pełnych kształtach, gdzie można zakupić ubrania duże rozmiary.

Continue reading „To, że masz obszerniejszy rozmiar, nie znaczy, że nie możesz ładnie się ubierać. Znajdź sklep dla puszystych”

Jeśli największy nacisk kładziemy na jakość kupowanych ubrań i dodatków, patrzmy z czego są zrobione – zobacz

Większość pań, jeśli chodzi o ich garderobę, jest zdania, że im więcej rzeczy i dodatków, tym lepiej. W rezultacie ich szafy zapełnione są po brzegi ubraniami, butami i torbami, a mimo to nie mają w coś się ubrać. Warto to jednak zmienić

Continue reading „Jeśli największy nacisk kładziemy na jakość kupowanych ubrań i dodatków, patrzmy z czego są zrobione – zobacz”

Strony o trendach to solidna porcja inspiracji

Moda dla niektórych oznacza jedynie tyle, że w sklepach co jakiś czas zmienia się styl ubrań, które można kupić. Dla innych moda jest czymś o wiele bardziej znaczącym. Duża liczba osób podchodzi do mody tak, jakby była to forma sztuki, co więcej – takiej, którą można stosować na co dzień. Nie są to abstrakcyjne obrazy czy dziwne instalacje. Moda jest konkretem, który można założyć i olśnić przyjaciół a także przechodniów, którzy mijają Cię na ulicy.

Continue reading „Strony o trendach to solidna porcja inspiracji”