Bądź kobieca podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojego charakteru

Nim lato na stale pojawi się w naszej szafie musimy uporać się z nadciągająca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciepłe ciuchy i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i popakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do przyszłego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale zwiewnych płaszczykach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych spacerów po parku.

Continue reading „Bądź kobieca podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojego charakteru”

Ombre – coś dla ludzi z fantazją

Ta tajemnicza nazwa ombre w dosłownym tłumaczeniu oznacza po prostu cień. Efekt cienia doskonale został wykorzystany przez projektantów ciuchów. Kolejny już sezon utrzymuje się na topie. Dodatkowo znajduje szerokie zastosowanie nie tylko przy projektowaniu ciuchów, ale także przy farbowaniu włosów, zdobieniu paznokci czy tworzeniu makijażu.

Continue reading „Ombre – coś dla ludzi z fantazją”

Dlaczego warto wybrać kreację żołnierska?

Wojskowe inspiracje można znaleźć w modzie od wielu lat. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła mocno do gustu. Dlaczego opłaca się wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl militarny podkreśla indywidualizm oraz temperament. Dodaj do własnej kreacji dodatki militarne, a Twój outfit szybko nabierze unikalnego uroku. To doskonały wybór, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić własny charakter. Militaria są kojarzone z mocnymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, doskonale odróżni Cię na tle tłumu i podkreśli Twój indywidualizm.

Continue reading „Dlaczego warto wybrać kreację żołnierska?”

Moda damska – obecne trendy

W dzisiejszych czasach dziewczyny nawet całkiem niechcący dowiadują się o modzie bardzo dużo. Nie trzeba poszukiwać stylistki, nie musimy uczęszczać do szkoły, gdzie prowadzone są zajęcia z materiałoznawstwa czy historii ubioru, wystarczy włączyć któryś program w TV. Ostatnio również w porannych programach porusza się tematy dotyczące mody damskiej.

Continue reading „Moda damska – obecne trendy”