Zmień swoją szafę

Zima to świetny okres, by zrobić dogłębne porządki w szafie z ciuchami. Na pewno leżą na półkach ciuchy, których już nie ubierasz. Zwykle powodem jest to, że po prostu te rzeczy już na ciebie nie wchodzą. Bywa, że odzież nie jest już dla ciebie atrakcyjna. Jeśli ubrania, które pragniesz wywalić z szafy, są nieuszkodzone, nie wyrzucaj ich do kontenera na odpadki.

Continue reading „Zmień swoją szafę”

Strony o trendach to solidna porcja inspiracji

Moda dla niektórych oznacza jedynie tyle, że w sklepach co jakiś czas zmienia się styl ubrań, które można kupić. Dla innych moda jest czymś o wiele bardziej znaczącym. Duża liczba osób podchodzi do mody tak, jakby była to forma sztuki, co więcej – takiej, którą można stosować na co dzień. Nie są to abstrakcyjne obrazy czy dziwne instalacje. Moda jest konkretem, który można założyć i olśnić przyjaciół a także przechodniów, którzy mijają Cię na ulicy.

Continue reading „Strony o trendach to solidna porcja inspiracji”

Wyruszamy na wakacje. Co powinno się spakować?

Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś interesujący wyjazd. Całość jest już dopięte na ostatni guzik, wypad opłacony, ale wciąż puste torby podróżne pokazują, że przed nami żmudny, ważny obowiązek – pakowanie. Co ze sobą spakować, aby wypad był korzystny? Generalnie odpowiedź na to zagadnienie dla każdego może stanowić coś wyjątkowego, lecz są określone akcesoria, które spakować po prostu trzeba. Na pewno ubrania.

Continue reading „Wyruszamy na wakacje. Co powinno się spakować?”

Czy warto modnie się ubierać? Co to rzeczywiście znaczy? Czy prosto mieć swój styl i wybierać najlepsze kreacje?

Czy widzisz siebie jako osobę, która modnie się ubiera? Być może to pytanie jest dla ciebie dziwaczne, no bo tak właściwie wiele z modnych kreacji wydaje ci się średnio ciekawych. Nie tędy jednak droga, gdyż nawet jak tak jest to na pewno trzeba pamiętać, iż moda ma wiele odsłon, tak więc to co normalnie jest uznawane za modne, nie zawsze się sprawdza.

Continue reading „Czy warto modnie się ubierać? Co to rzeczywiście znaczy? Czy prosto mieć swój styl i wybierać najlepsze kreacje?”