Biała koszula zawsze w modzie

Ciekawe propozycje od Zara

Każda kobieta wie, jak istotne są nawet niewielkie elementy w kreacji. Żeby prezentować się olśniewająco, trzeba dobrać buty do spodni, spodnie do góry, górę do marynarki. Na koniec należy jeszcze dopasować właściwą torebkę, która będzie świetnie korespondować z resztą kreacji. Zobaczmy, jakie produkty pojawiły się w wiosennej kolekcji torebki Zara.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Kobiety, które lubią animalne wzornictwo, na pewno zauroczą się w poręcznej torebce, wykonanej z prawdziwej skóry i pomyślanej w czarno-białe cętki. Analogicznie prezentuje się niewielki kuferek, perfekcyjnie odpowiedni na oficjalne przyjęcia. Kobietom, które wolą jednolite kroje, rekomendujemy torby Zara zrobione w ożywczej kolorystyce – różowej, niebieskiej i silnie pomarańczowej. Będą świetnie prezentować się z kreacjami zaprojektowanymi w jednolitej, mocnej barwie.

Zwolenniczkom drapieżnych designów rekomendujemy torebki Zara z mocnymi metalowymi elementami, takimi jak na przykład ćwieki. Taki drapieżny dodatek świetnie prezentuje się na tle jednolitego, konserwatywnego materiału, z jakiego wykonane są tego typu torebki Zara.

ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Wielbicielki mocnych wrażeń na pewno zauroczą się dwoma niebanalnymi projektami torebek, które przypominają mocno kulę do grania w kręgle – stąd jest nazwa tego rodzaju torebki, bowling. Niewiasty ceniące sobie przede wszystkim użyteczność toreb, dla których ważna jest duża pojemność, polubią torebki Zara modelu shopper. W sklepie znajdą sporo różnych krojów tego typu torebek.

Dla pań, które wolą etniczne desenie, wielki hiszpański producent kreacji oferuje zamszową torebkę z brązowymi frędzlami. Inną interesującą propozycją są torebki Zara , które również zawierają frędzle, lecz w tym projekcie są one przyczepione na ramiączku, co w rezultacie daje intrygującą całość. O ile te pisane opisy są niewystarczające i pragniesz obejrzeć torebki Zara na własne oczy, zalecamy byś zwiedziła oficjalną witrynę WWW tej hiszpańskiej marki, na której znajdują się wszystkie dostępne torebki.

Źródło: domodi