Co robią panowie, żeby dbać o brodę? Wygląda na to, że wykonują dość sporo zabiegów i wykorzystują rozmaite akcesoria.

Sporo ludzi myśli, że męska broda rośnie sobie ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście nie jest to prawdą. Co robią panowie, by utrzymać ją w formie? Okazuje się, że wykonują całkiem sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Continue reading „Co robią panowie, żeby dbać o brodę? Wygląda na to, że wykonują dość sporo zabiegów i wykorzystują rozmaite akcesoria.”

Jeszcze w tamtym wieku prawdziwy mężczyzna nosił brodę lub choćby wąsa – w dzisiejszych czasach ta moda wraca

Kilkanaście lat temu ciężko było spotkać w Polsce dżentelmenów z zarostem. Idealnie wygolone policzki były kryterium elegancji i dbania o swoją prezencję.

Continue reading „Jeszcze w tamtym wieku prawdziwy mężczyzna nosił brodę lub choćby wąsa – w dzisiejszych czasach ta moda wraca”

Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robi

Kiedyś mężczyźni chodzili do golibrody albo sami się golili. Nie było dawniej takich urządzeń jak obecnie, ale istniała brzytwa i panowie nie mieli z tym kłopotów. Ich skóra może chwilę po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko wyglądało jak należy.

Continue reading „Golenie się dawniej i teraz – w jaki sposób się to robi”

Golenie się – w jaki sposób ta czynność była z reguły wykonywana przez panów w czasie ostatnich lat?

Dzisiaj zarost na męskiej twarzy cieszy się ogromną popularnością. Swój renesans przeżywają wąsy oraz brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie generuje już jakichkolwiek trudności, gdyż nowoczesny mężczyzna ma do dyspozycji wiele wygodnych rozwiązań.

Continue reading „Golenie się – w jaki sposób ta czynność była z reguły wykonywana przez panów w czasie ostatnich lat?”

Współcześni mężczyźni zwracają coraz większą atencję na swój wizerunek

Nie można ukryć, że obecnie wygląd ma niesłychanie duże znaczenie tak samo dla kobiet, jak i panów. Mężczyźni zwracają coraz to większą atencję na to, jak się noszą i poświęcają temu więcej czasu. Bez wątpienia jest to rezultatem powstających się stylów, które zdecydowanie wpisały się w gusta dzisiejszych mężczyzn. Obecny podziw silnej, męskiej figury, zadbanego zarostu a także casualowego stylu jest lubiany nie jedynie przez panie.

Continue reading „Współcześni mężczyźni zwracają coraz większą atencję na swój wizerunek”