Zabieg

Bezpieczny botoks w rękach kompetentnego specjalisty

W obecnych czasach wizerunek ma duże znaczenie, tak jak w życiu osobistym, jak i zawodowym. Duże zapotrzebowanie na odmładzanie czyni, że medycyna estetyczna oferuje coraz to lepsze procedury na odmłodzenie ciała. Jednym z najpopularniejszych są iniekcje z botoksu.

Botox
Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks – kliknij – sprawia, że rysy stają się łagodne, a buzia wygląda kilka lat młodziej. Wstrzykiwanie botoksu przynosi błyskawiczny rezultat, lecz trzeba liczyć się z możliwością skomplikowań. Botoks Warszawa w rękach kompetentnego specjalisty jest bezpieczny. Wstrzykuje się go w niewielkich ilościach, działa miejscowo, nie jest wchłaniany przez system, a po paru miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeśli zabiegi na zmarszczki robi się w prestiżowym gabinecie, nie trzeba się dręczyć o rezultaty uboczne, ani o późniejszą ruchomość twarzy. Trzeba jednakże mieć na uwadze, że botoks to substancja trująca i należy to wykonywać u sprawdzonego profesjonalisty. Injekcje z botoksu to oręż w zmaganiu ze zmarszczkami, lecz niestety jest to raczej droga procedura. Botox cena zależy od ilości wykorzystanej toksyny, na przykład iniekcja w okolice kurzych łapek wynosi mniej więcej 800-900 zł, a zabiegi na czoło, pomiędzy brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na wygładzenie skóry nie są tanie, lecz dają znakomite efekty. Botoks Warszawa to jedna z najmocniejszym naturalnych toksyn, jaka w niewielkich dawkach może być używana w neurologii, chorobach skóry i medycynie estetycznej. Wstrzykiwanie botoksu wspiera w mniej inwazyjny sposób aniżeli operacje plastyczne likwidujące istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna wykorzystuje się je również do uniesienia opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palącego nad górną wargą.

Całkowitą nowiną jest użytkowany botoks do likwidowania zmarszczek na szyi, także kształtowania biustu. Przed zastosowaniem botoksu nie są wymagane żadne procedury. Wystarczy skrupulatny wywiad lekarski uskuteczniony na początku wizyty. Więcej na

Trzeba zawiadomić lekarza o jakichkolwiek przyjmowanych środkach farmaceutycznych. Stanowczym przeciwwskazaniem do operacji jest okres ciąży i laktacji.